سرخط خبرها

آموزش دایورت اس ام اس

آموزش دایورت اس ام اس

مطمئنا شما هم گاهی اوقات به فکر دایورت کردن و انتقال تماس های خود بر روی یک شماره خاص را کرده اید و شاید اصلا تا به حال چند بار از این قابلیت جالب که از طرف مخابرات و اپراتور عرضه می گردد استفاده کرده اید . اما سوالی که برایتان شاید پیش آمده باشد این است که آیا اس ام اس ها هم قابلیت دایورت بر روی خط دیگری را دارند ؟

باید بگوییم در حالت عادی این امکان وجود ندارد و از طرف هیچ اپراتوری قابل عرضه نبوده اما این کار از طریق نرم افزار قابل انجام است و هر اس ام اس که به گوشی شما ارسال می شود توسط نرم افزاری که به امروز قصد معرفی آن را داریم این قابلیت به صورت نرم افزاری با احتساب هزینه ارسال یک اس ام اس که از طریق این نرم افزار به شماره مد نظر شما قابل انجام است . 

آموزش دایورت اس ام اس

این برنامه کاربردی و بسیار جالب کار دایورت رو در مورد تماس ها انجام میده! فقط فرقش اینه که اس ام اس های شما روبه گوشی مورد نظرتون دایورت میکنه.!که می تونید لیست سیاه و سفید تشکیل بدید و فقط اس ام اس از یه سری شماره های خاصی ارسال کن

SMS Forwarder یک نرم افزار کم حجم و کاربردی می باشد که تنها می توانید با دانلود و نصب آن تمامی اس ام اس های دریافتی را به خط مورد نظر انتقال دهید همینطور می توانید در برنامه تعیین کنید تا قبل از ارسال پیام آن را تغییر دهد تا متوجه شوید که از تلفن دایورت شده برای شما ارسال شده است. SMS Forwarder امکانات مختلف و جالب دیگری نیز دارد که با نصب آن می توانید از آن ها لذت ببرید.

برنامه مفید برای دوستانی که به تعداد زیادی در روز خط خود را دایورت می کنند.

نکته : سیم کارتی که میخواهید پیام ها را دایورت کند، باید در موبایلی باشد که این نرم افزار در آن نصب باشد ( چون دایورت اس ام اس از طرف اپراتور ها تعریف نشده است، پس باید با نرم افزار و به صورتی که تعریف شد انجام شود

ویژگی های برنامه SMS Forwarder :

** مشخص کردن شماره تلفن ها برای دریافت اس ام اس ها از . . . 
** مشخص کردن شماره تلفن ها برای فرستادن اس ام اس ها به . . . 
** امکان تنظیم دستوراتی برای تغییر اس ام اس ها قبل از ارسال شدن 
** ضمیمه کردن اطلاعات فرستنده اصلی به اس ام اس فرستاده شده 
** نمایش تاریخچه ای از اس ام اس های فرستاده شده 
** ممانعت از قرارگرفتن اس ام اس های فرستاده شده به اینباکس برنامه پیشفرض پیام رسان 
** مشخص کردن اینکه اس ام اس چه موقع فرستاده شود و چه موقع فرستاده نشود

 

دانلود نرم افزار دایورت اس ام اس برای آندروید SMS Forwarder 

نرم افزار دایورت و انتقال اس ام اس از یک خط به خط دیگر آندروید SMS forwarder

QR Code For: آموزش دایورت اس ام اس

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.