سرخط خبرها

برنامه ماه عسل ۱۳۹۴

پخش برنامه ماه عسل ۹۴ احسان علیخانی با تغییرات در ماه رمضان ۹۴ همانند سال های گذشته امسال نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان ۹۴پخش خواهد شد .

«سیدغلامرضا میرحسینی» درباره برنامه «ماه عسل» در ماه رمضان امسال گفت: این برنامه تلویزیونی پرمخاطب امسال قطعا تغییراتی را نسبت به سالهای گذشته خواهد داشت.

برنامه ماه عسل 1394
برنامه ماه عسل ۱۳۹۴

زمان پخش برنامه ماه عسل

برنامه ماه عسل هر روز از پنج شنبه ۲۸ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه پخش می شود.

چه کسانی تیتراژ ماه عسل را می خوانند؟

تیتراژ خوانان ماه عسل مشخص شده اند / ماه عسل ۹۴ با فضایی شاد می آید
احسان علیخانی مجری و تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «ماه عسل» امسال برای خوانندگی تیتراژ آغازین و پایانی این برنامه پرمخاطب ۲ خواننده انتخاب کرده است.
سازندگان برنامه ماه عسل، امسال سراغ خواننده‌های ثابت سال‌های قبل نرفته اند و احسان خواجه امیری و بابک جهانبخش را برای خواندن تیتراژ امسال این برنامه انتخاب کردند.
برنامه ماه عسل که حدود یازده سال در ماه رمضان از شبکه سه سیما پخش می‌شود، امسال از روز چهارشنبه ۲۷ خردادماه به استقبال ماه مبارک رمضان خواهد رفت.
هر کدام از این خوانندگان یکی از تیتراژهای ابتدایی و انتهایی ماه عسل را خوانده‌اند. برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی لحظات قبل از افطار ماه رمضان به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

«ماه عسل ۹۴ » کن فیکون نمی شود

وی ادامه داد: البته باید تاکید کنم که برنامه ماه عسل قطعا نسبت به سالهای گذشته تفاوت هایی دارد اما به این مفهوم نیست که کن فیکون شود. در این مدتی که ما در شبکه سه حضور داریم، در تلاشیم که برنامه های این شبکه در مسیر درست خود پیش روند و در حقیقت ساختار این برنامه عوض نمی شود.

مدیر شبکه سه سیما در پاسخ به این سوال که فضای برنامه ماه عسل شادتر خواهد شد؟ تصریح کرد: ما به مقوله شادتر شدن برنامه هم نگاه داریم و بی تفاوت نیستیم. در طی سالهای گذشته ماه عسل سنتی را گذاشته و آن این بوده که مخاطبین این فضا را از برنامه انتظار دارند.

وی افزود: تلاش ما این است که در سال جاری به سمت موضوع حرکت کنیم. موضوع محور باشیم و برنامه ماه عسل در راستای موضوع حرکت کرده و مهمانان را هم متناسب با موضوع به برنامه دعوت کند.

 

دانلود تیتراژ  آخر برنامه ماه عسل ۹۴ 

این آهنگ تیتراژ پایانی برنامه «ماه عسل» ویژه ماه مبارک رمضان ۱۳۹۴ با صدای احسان خواجه‌امیری با کیفیت عالی میباشد.

دانلود آهنگ با کیفیت ۱۲۸

 

QR Code For: برنامه ماه عسل ۱۳۹۴

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.