سرخط خبرها

بک لینک رایگان دریافت کنید

 لینک چیست؟

 
لینک به معنای زنجیر است و برای هدایت کردن کاربران از صفحه جاری به صفحه ای دیگر استفاده میشود. به این صورت که، متن مورد نظر خود را می نویسیم و کاری میکنیم که وقتی کاربران روی آن کلیک کردند به صفحه مورد نظر ما هدایت شوند.

بک لینک چیست؟

پس از گذشت مدتها از به وجود آمدن تعاریفی همچون بک‌لینک و چیزهای دیگر در سئو٬ کمتر در وب فارسی به معنای دقیق آنها توجه کرده‌ایم و بعضی اوقات آنها را با چیزهای دیگر اشتباه گرفته‌ایم. یکی از این مفاهیم٬ بک‌لینک است که در حال حاضر تعریف آن در بین مدیران سایت‌ها و شاید برخی مشاورین سئو کمی با آنچه که در واقعیت هست تفاوت دارد.

امروزه بحث بک لینک به دنبال سئو از مهمترین دغدغه ها در دنیای اینترنت به حساب می آید.در این مقاله می خواهیم بگوییم بک لینک چیست و در بهینه سازی سایت چقدر مهم است . در ابتدا به تعریف بک لینک می پردازیم بک لینک به پیوندهای گفته میشود که از سایتهای دیگر به سایت شما داده میشود ، زمانی که از سایت خود به سایت دیگر پیوند میدهید، سایت مقابل از سایت شما بک لینک دریافت کرده است.

 بک لینک میتواند از یک وب سایت باشد و یا یک دایرکتوری

 

تاثیر بک لینک از نظر گوگل Google :

در ابتدا٬ بد نیست نگاهی به نتیجه گوگل در مورد جست‌وجوی What is a backlink نگاهی بیاندازیم:

ویکی‌پدیا٬ منبع تعاریفی که گوگل در نتایج جست‌وجوی خود نشان می‌دهد است. ویرایشگران ویکی‌پدیا می‌گونید که

بک‌لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر است. هرچه بک‌لینک بیشتری به سایت شما روانه شود٬ سایتتان محبوب‌تر خواهد بود.

این لینک ها داری اهمیت زیادی است و موتور های جتجو مثل گوگل به این لینک بسیار بها میدهند و تاثیر بسیاری در گرفتن رنک دارند

گوگل اهمیت زیادی برای این پیوندها هم از نظر تعداد و هم از نظر میزان محبوبیت وب سایت پیوند دهنده قائل میباشید هر گونه لینک به صفحات شما در سایت‌ها و صفحات دیگر که توسط موتور‌های جستجو پیدا شود بک لینک است.

گوگل به بک لینک ها بر اساس میزان محبوبیت و تعداد اهمیت می دهد هر گونه لینک به صفحات شما در سایت‌ها و صفحات دیگر که توسط موتور‌های جستجو پیدا شود بک لینک است.سایت هایی که بک لینک طبیعی ،زیاد دارند و همچنین محتوای جدید و منظم قرار می دهند رتبه خوبی دارند.

توجه داشته باشید که بک لینک را نمی توان از سایتهای با پیج رنک بالا خرید زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو قدرتمند به راحتی سایتهایی که جهت کسب رتبه بهتر در جستجو اقدام به خرید لینک میکنند را شناسایی نموده و از رتبه آنها میکاهد. البته شایان ذکر است اگر مایلید در یک سایت تبلیغات متنی بدهید، با Nofollow سازی لینک میتوانید دیگران نگران بوجود آمدن مشکلی برای سایت خود نباشید.

ایجاد مطالب جدید و مفید کاربران را به قرار دادن لینک های شما در سایر وبلاگ ها و وب سایت ها می کند در این راستا می توانید از شبکه های اجتماعی برای بک لینک بیلدینگ سالم استفاده کنید.

 

شایان ذکر است اگر در موارد فوق لینک شما Nofollow باشد، هیچ آسیبی رتبه سایت شما نخواهد دید.توجه داشته باشید که موتورهای جستجو به خوبی ارتباط میان وب سایت شما و کلمات کلیدی و عبارت کلیدی منتخب شما را تشخیص داده و از این طریق توسط لینک های با ارزش و مرتبط با رنکینگ بالایی که به شما پیوند می شوند،حمایت خواهید شد.

 

لینکهای follow و nofollow :

لینکهای follow به لینکهایی گفته میشود که موتورهای جستجو هنگام برخورد به آنها به دنبال کردن لینک موردنظر میپردازند.
متخصصان سئو توصیه میکنند تعداد کمی‌ از اینگونه لینکها بایستی در سایتها قرار بگیرد چون با افزایش تعداد این لینکها درجه و رتبه ی سئوی سایت کاهش پیدا میکند.
اما در مقابل لینکهای nofollow قرار دارند که موتورهای جستجو چندان توجهی به آنها ندارند. البته به عقیده ی بعضی از وبمسترها این لینکها کاملا بی اهمیت نیستند و برخی معتقدند که الگورتیم جدید گوگل به آن ها اهمیت می دهد.

 

ی درک بهتر بک لینک نیاز به معرفی انوع لینک های موجود در سایت میباشد به طور کلی لینک ها در هر وب سایت به ۲ دسته تقسیم میشوند:

۱) لینک های Follow : این دسته از لینک ها بسیار مفید میباشند و همین لینک های منجر به ایجاد بک لینک میشوند. در این نوع لینک ها به اسپایدر دستور داده میشود که آدرس را دنبال کند. مورد استفاده ی این نوع لینک ها اشاره به صفجات داخلی در خود وب سایت مباشد و یا تبادل لینک.

اگر سایتی با سایت دیگری تبادل لینک کند به طور معمول باید بدین گونه باشد که لینک های درج شده Follow باشد این فانون نمیباشد بلکه یک قرار داد نانوشته در تبادل لینک میباشد.

۲) لینک های Nofollow : در مقابل لینک های Follow این دسته از لینک ها قرار دارند. بدست اوردن بک لینک از این نوع لینک ها غیرممکن میباشد زیرا دستور صادر شده از طرف این نوع لینک ها به موتورهای جستوجو به صورت زیر میباشد که نباید ادرس ذکر شده را دنبال کرد و این ادرس فقط برای ذکر منبع و موارد این چنینی میباشد.

 

چه بک‌لینک هایی مفید هستند؟

در یک کلام٬ بک‌لینک هایی که به صورت طبیعی توسط نویسنده/مدیر سایت به سایت شما با یک متن و عبارت مرتبط به سایت شما ایجاد شده باشند بک‌لینک خوب نامیده می‌شود.

این بک‌لینک ها نباید از سایت‌های اسپم بیایند

نباید تعداد لینک‌های خروجی آن سایت بسیار زیاد باشد

نباید از سایتی با اعتبار بسیار پایین که شبیه اسپم است بیاید

نباید سایت لینک دهنده  با سایت شما از نظر ارتباط موضوعی خیلی غریبه باشد

و فاکتورهای دیگری که مهم‌ترین آنها موارد ذکر شده بود.

عنوان لینک شما باید متناسب با محتوا و فعالیت سایت یا وبلاگ بطور کوتاه باشد تا توسط موتورهای جستجو بطور کلیدی سرچ و مؤثر باشند.

 

شرایط بک لینک خوب چیست ؟

در اینکه تعداد بک لینک بسیار مهم است شکی نیست اما توجه داشته باشید که کیفیت بک لینک‌ها هم باید دارای ارزش باشد.

به طور مثال اگر سایت شما در زمینه تجارت الکترونیک است بهتر است با کلمات مرتبط ( تجارت- تجارت الکترونیک و … ) لینک شما قرار گیرد. بار ‌ها دیده شده است که به کلمات : اینجا – ادامه مطلب و … لینک داده می‌شود. خوب شما تصور کنید چندین موضوع مختلف با کلمه اینجا لینک شود. آیا موتور ‌های جستجو ارزش لینک یا کلمه اینجا را می‌فهمند ؟

البته باید توجه داشت وب سایتی که به شما لینک می‌دهد هر چقدر پر بازدید تر و با پیج رنک بالاتری باشد بک لینک قویتری برای شما ست

 

چه بک‌لینک هایی مضر هستند؟

مگر می‌شود که لینکی مضر باشد؟ بله. روزانه بسیاری از سایت‌های اسپم به دنیا می‌آیند و با دریافت و ایجاد لینک‌های غیرطبیعی و اسپم به نتایج بالای گوگل می‌آیند و سپس پنالایز می‌شوند!

بک‌لینک‌های مضر آنهایی هستند که از سایت‌های غیرمرتبط می باشند

دارای تعداد لینک‌های خروجی بسیار زیادند

از سایت‌هایی با IPهایی که اسپم شناخته شده‌اند هستند

Anchor text شما را بسیار تکرار کرده‌ اند

و خودشان نیز تولید محتوا نمی‌کنند.

 لینک شما حالت تبادلی دوطرفه نداشته باشد، زیرا بک لینک تأثیری ندارد

 

روش های گرفتن بک لینک :

 همان طور که می دانید برای این که شما بتوانید در کار سایت سازی و یا وبلاگ سازی به رتبه های بالایی دست یابید لازم است که به افرادی شناسایی شوید تا آنان از سایت شما استفاده کرده و همین امر باعث پیشرفت شما شود. ولی چگونه می توانید خودتان را به دیگران معرفی کنید. راه های زیادی وجود دارد که خودتان را به دیگران معرفی کنید مثل تبلیغ در سایت های پربازدید ولی این نوع از معرفی برای شما کمی هزینه دارد.

بخشی از سوال های روزانه کاربران از من در رابطه با این که چگونه برای سایت خود بک لینک بگیریم است. برای همین امروز میخواهم چندین راه برای دریافت بک لینک رایگان را بنویسم. شما می‌توانید از بین آنها تعدادی را انتخاب و در استراتژی سئوی خود قرار دهید.

 

ساخت بک لینک از طریق خود سایت

– اضافه کردن دکمه های انتشار در شبکه های اجتماعی به مطالب.

– با استفاده از call to action هااز  کاربران بخواهید که مطالب شما را به اشتراک بگذارند.

– ساخت لینک داخلی بین مطالب – اضافه کردن لینک داخلی بین مطالب در سایت شما فقط یک روش خوب برای ساخت لینک نیست، میتواند به نگه داشتن بیشتر بازدید کننده درون وبسایت شما کمک کند.

 – از کد های tynt در سایت خود استفاده کنید – tynt میتواند زمانی که کاربران مطلبی را کپی میکنند لینک وبسایت شما را در زیر آن اضافه می‌کند.

 

 

دریافت بک لینک با استفاده از مطالب خاص

۱- لیستی از بهترین‌ها بنویسید: به طور مثال ۱۰۰ نویسنده برتر، ۱۰۰ نوشته برتر وبلاگتان و.. این نوشته ها به خوبی منتشر می‌شوند و می‌توانید روی آن‌ها حساب کنید

۲- اینفوگرافیک ها: اینفوگرافیک ها بیشتر از انواع دیگر مطالب به اشتراک گذاشته میشوند. این نکته را مد نظر داشته باشید که تصاویر راحت‌تر به اشتراک گذاشته می‌شوند، چون حرف بیشتری برای گفتن دارند.

۳- چند بار شده است که در مورد مطلبی با پیشوند چگونه می‌توانم …. جست و جو کردید؟ حال چرا مطالب این چنینی نمی‌نویسید؟‌ مثلا چگونه بازدید سایت خود را بالا ببریم؟ یا نوشته‌های دیگری که به سایت شما مرتبط هستند.

 

با استفاده ار شبکه های اجتماعی

۱ – صفحه خود را در فیس بوک راه اندازی کنید.

۲ – وبلاگ خود را با کاربران توسط توییتر گره بزنید!

۳ – پروفایل خود را در گوگل پلاس+ راه اندازی کنید، استفاده از این شبکه اجتماعی میتواند در افزایش رتبه شما در گوگل به صورت مستقیم تاثیر گذار باشد!

۴ – انتشار ویدئو در یوتیوب و آپارات (دریافت لینک به صورت غیرمستقیم )

۵- پاسخ دادن به سوالات در سایت های پرشس و پاسخ.

 

دریافت بک لینک با استفاده از روش های سنتی

۱- ثبت سایت خود در دایرکتوری های بزرگ مثل Dmoz و yahoo directory . 

– ثبت سایت در سیستم تبلیغات متنی رایگان برای مثال : http://bigseda.com/links و http://add-list.ir

۲- نظر دادن در دیگر وبلاگ ها

۳- فعالیت در تالار های گفت و گو

۴ – نوشتن پست مهمان 

۵- انشار لینک مطالب خود در سایت های web2 مثل بالاترین ، دنباله ، لینک پد.

 

با استفاده از تولید محصول

۱ – ارائه کتاب های رایگان به کاربران.

۲ – راه اندازی پادکست.

۳ – انتشار نرم افزار رایگان.

۴ – انتشار app رایگان.

۵ – نوشتن مطالب رایگان و آموزش دانسته های خود به کاربران.

۴ – وبلاگ نویسی زنده: این عمل میتواند کاربران زیادی را به وبسایت شما بکشاند، مثلا شما به جشنواره اینفوگرافیک فارسی میروید و شروع میکنید صحبت های مجری ها و . . را در وبلاگ خود به صورت زنده مینویسید. کاربران زیادی وبلاگ شما را به اشتراک میگذارند تا با دوستانشان جشنواره را دنبال کنند.

۵- مصاحبه با دیگران در زمینه کاری خودتان.

 

روش های دریافت بک لینک رایگان چیست ؟

بک لینک رایگان دریافت کنید

دوستان امروز می خواهم چندتا سایت که بک لینک رایگان برای سایت شما می سازند را معرفی کنم که در یکی از آن ها حتی تا ۳۰۰۷ تا بک لینک می توانید برای سایت خود دریافت کنید. ابن سایت ها توسط خود بنده تست شده اند و جواب داده اند. از نظر گوگل و دیگر موتورهای جستجو هر بک لینک می توانید یک امتیاز برای سایت شما به همراه داشته باشد.

– سایت www.imtalk.org : 

۱۸۱۸ بک لینک می دهد

می باشد که شما کافی است تنها به سایت زیر بروید و مراحل ساده را پشت سر بگذارید.

http://www.imtalk.org/cmps_index.php?pageid=IMT-Website-Submitter

در کادر اول نام سایت در کادر دوم کلمه کلیدی را بنویسید و عدد مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی گزینه submit کلیک کنید و صبر کنید تا بک لینک های شما ساخته شوند.

 بک لینک رایگان

– سایت www.backlinkgenerator.net :

۳۲۵ بک لینک می دهد

بر این لینک کلیک کنید و طبق تصویر نام سایت خود را وارد کنید و منتظر باشد تا بک لینک های شما ساخته شوند.

 بک لینک

– سایت www.247backlinks.info : 

۱۰۰۰ بک لینک رایگان

 شما برای استفاده از آن تنها باید عضو شوید  بر روی گزینه Sign Up کلیک کیند 

در صفحه جدید ایمیل خود را وارد کنید (ایمیل اصلی و درست) تا بری شما تائید و پسورد را ارسال کند

پس از وارد کردن ایمیل و زدن دکمه sign up پیامی ظاهر می شود که به شما اطلاع می دهد ایمیل خودتان را برای در یافت لینک تائید چک کنید.

وارد ایمیلتون بشید و ایمیل دریافتی از سایت ۲۴۷backlink را باز کنید و بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا به صفحه ای که پسورد شما قرار دارد هدایت شوید

پس از ورود به صفحه جدید ایمیتان و رمز دریافتی در صفحه قبل را وارد کنید،سپس در صفحه بعد بر روی I accept the terms of service  کلیک کنید تا وارد صفحه کاربری خودتان شوید.در این صفحه در قسمت Projects بر روی Click Here کلیک کنید تا صفحه ایجاد بک لینک برایتان ظاهر شود.

خوب حالا اول یک اسم برای این پروژه مشخص کنید هر چی باشه خوبه

قسمت بعد که از مهمترین قسمت هاست مربوط به آدرس سایتتان می باشد که دقت کنید سایت شما بدون www است یا با www و آدرس را بصورت کامل وارد کنید.

در قسمت بعدی باید کلمات کلیدی که بک لینک هایتان با آنها ثبت میشود را وارد کنید.تا ۱۰ کلمه می توانید وارد کنید هر کلمه در یک خط و کلمه هم باید به صورت انگلیسی باشد از کلمات فارسی استفاده نکنید.

تعداد لینک را ۱۰۰۰ قرار بدید.

از سه گزینه گزینه ۱ را انتخاب کنید

برنامه زمانی را هم روزانه قرار بدید و در قسمت پایین هم تمام روزها را تیک بزنید.

و در نهایت هم بر روی Create Project کلیک کنید.

کار به پایان رسید و ظرف ۳۰ روز بک لینک های شما ثبت می شود.

پس از ۱ ماه به این سایت مراجعه کنید و در قسمت Completed Projects میتونید در قسمت Download فایل txt را که حاوی آدرس ۱۰۰۰ صفحه ثبت لینک شما میباشد را مشاهده کنید.

این هم آموزش گرفت ۱۰۰۰ بک لینک اون هم به صورت کاملا رایگان

در صفحه حدید پسورد حسابتان را ذخیره کنید و بر روی Log in page کلیک کنید

 بعد از عضویت ۱۰۰۰ تا بک لینک دریافت می کنید که بنده ثبت نام کردم و همان موقع ۱۰۰۰ تا بک لینک رایگان دریافت کردم شما هم برید و عضو شوید و از این مزیت استفاده کنید.

 

– اما سایت ایرانی freebacklink.ir :

 که اگر اشتباه نکنم توسط مدیر زحمت کش سایت ۳eo.ir افتتاح شده است. که تنها کافی است به سایت فیری بک لینک عضو شوید لینک خود را ثبت کنید و آن را در قسمت سمت چپ تصویر مشاهده کنید.

 بک لینک رایگان

– سایت www.pi3idl.com/2013/09/backlink-maker:

ابزار ساخت ۳۴۰ بک لینک رایگان

شما با استفاده از ابزار لینک ورودی ساز می توانید برای خود لینک ورودی در سایت های پربازدید و مورد تایید موتور های جستجو بسازید و همین طور به علت وجود لینک شما در سایت های دیگران موتور جستجو سایت شما را سایتی مهم تلغی میکند و به شما رتبه و ورودی موتور جستجو می دهد و به همین روال سایت شما به افراد زیادی معرفی شده و رتبه بالایی کسب می کنید.

طریقه کارکرد این ابزار : این ابزار به سایت های تعیین شده توسط سایت ما می رود و لینک های شما را ثبت می کند و به طور خودکار به سایت بعدی برای ثبت سایت شما می رود. و اندک کار هایی که می توانند مشکل در شمارش سایت های ثبت شده ایجاد کند از قبیل بسته بودن سایت در آن زمان ، فیلتر بودن سایت، قطع شدن اینترنت شما که شمارش برای این سایت ها انجام می شود.

برای ثبت به این لینک مراجعه کنید 

 

بک لینک رایگان دریافت کنید

 

بک لینک رایگان از سایتهای .edu

نکته اینجاست که گوگل به بک لینک هایی که از سایت های با پسوند .edu و .gov که مربوط به دانشگاه ها و سازمانهای دولتیه، خیلی اعتماد داره و اگه اونا به سایت شما بک لینک بدن، گوگل امتیاز خوبی بابت اون لینک به سایت شما میده.

ولی بک لینک گرفتن از این سایتا کار راحتی نیست! درسته؟

 

تو این پست می خوام چند تا از سایهای با پسوند .edu را معرفی کنم که به راحتی می تونین برین توش، کامنت بذارین، و با پر کردن فیلد website هنگام کامنت گذاشتن، یه بک لینک به سایتتون ثبت بشه. و تازه این همش نیست!

این سایتها طوری انتخاب شدن که کامنت شما به طور اتوماتیک تایید میشه و حتما در سایت درج میشه!!!

 

همین بک لینک ها را یه عده دارن به قیمتهای بالای ١۵٠ هزار تومان می فروشند، پس برای نتیجه بهتر از روش زیر استفاده کنید:

 بک لینک رایگان

روش کار:

١- به آدرس سایتهای معرفی شده در انتهای مقاله میرید

٢- فیلد نام را با اسمی مرتبط با مطالب وبسایت خودتتون ربط بدین و پر کنید، مثلا برای وبسیات autobacklink.ir من از اسم های زیر می تونم استفاده کنم:

Kyle the backlinker

Luise the backlink builder

Alexis backlink finder

backlink Norman

Help Mike find a backlink

چون همین اسم شماست که لینک میشه به آدرس وبسایتتون و به عنوان تیتر استفاده می شه

٣- فیلد ایمیل را با هر ایمیلی خواستید پر می کنید(لازم نیست واقعی باشه فقط فرمتش درست باشه) 

۴- در فیلد website آدرس سایتتون رو میدید به صورت کامل مثلا http://www.autobacklink.ir

۵- با اینکه کامنتها  autoapprove هستند ولی بهتره خیلی پرت نباشند و میتونید از کامنتهای عمومی زیر استفاده کنید:

Good one!

Keep on writting!

Very Interesting!

LIKE!

Liked it!

Interesting one!

 

لینک ها

 http://www.studentgroups.ucla.edu/lbsa/?p=126

 

http://cgi.duke.edu/web/collegementor/boardThread.cgi?threadbox=thread7

)تو این یکی باید لینکتون را به صورت دستی توی متن بذارین مثلا <“a href=”http://www.autobacklink.ir”>بک لینک اتوماتیک

 

http://www.salisbury.edu/CAREERSERVICES/Students/blog/default.asp?id=25&comments=show

 

http://a.parsons.edu/~terra823/blog/?page_id=2#respond

 

http://mblog.lib.umich.edu/PRMC/archives/2007/05/so_you_want_us.html

برای این سایت باید ابتدا ثبت نام کنید-لینک ثبت نام در انتهای صفحه است

 

http://engineering.stmarytx.edu/~jesquivel/?attachment_id=10

http://cratel-test.wichita.edu/blogs/gregnordyke/2008/04/11/network-resuscitated/#commentsblogs.ksu.edu.sa

http://getinvolved.siu.edu/7#comment-21632

http://slipscale.blogs.cca.edu/2012/02/21/nicholas-de-monchaux-vacant-public-spaces/#respond

http://www.wabash.edu/news/displaystory.cfm?news_id=6499

http://ayemwhy.scripts.mit.edu/blog/?p=13

 

حتما به سایت های معرفی شده بروید و بک لینک های رایگان برای سایت خود دریافت کنید.

QR Code For: بک لینک رایگان دریافت کنید

درباره ی jizjiz

۳ دیدگاه

  1. ممنون از سایت خوبتون. عالی بود

  2. با سلام
    خیلی خوب بود فقط بعضی از لینک ها دیگه کار نمی کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.