سرخط خبرها

توییت های وزیر خارجه سوئد از تهران با وی پی ان

وزیر خارجه سوئد با “وی‌پی‌ان” در ایران وارد توئیتر شد

کارل بیلدت وزیر خارجه سوئد که برای دیدار رسمی از ایران در تهران به سر می برد در صفحه توییتر خود گزارش های سفر خود به تهران و اصفهان را منتشر می کند…

به گزارش سایت تفریحی جیزجیز این مقام سوئدی امروز (چهارشنبه)در صفحه توییتر خود نوشت که  توانسته با وی پی ان از تهران به صفحه توییتر خود متصل شود و از محدودیت های اینترنتی در ایران  انتقاد کرد.

در ایران برخی سایت های اینترنتی از جمله سایت های دو شبکه اجتماعی پرمخاطب یعنی توئیتر و فیس بوک فیلتر هستند. با این حال میلیون ها ایرانی عضو این شبکه های مجازی هستند.

وزیر خارجه سوئد در توییت خود نوشت از اینکه با وجود این محدودیت ها وزیر خارجه و رییس جمهور ایران نیز در شبکه توییتر عضویت دارند متعجب است . این مقام سوئدی افزود که در این باره با مقامات ایران گفت و گو کرده است.

او در نوشته های دیگری در توئیتر درباره بارش برف در تهران به مانند کشورش سوئد و مذاکرات با نمایندگان آژانس حمایت از پناهندگان سازمان ملل متحد در تهران نیز سخن گفته است.
توییت های وزیر خارجه سوئد از تهران با وی پی ان

متن توئیت های او به این شرح است: 

– صبح امروز اینجا در ایران من در نهایت موفق شدم با استفاده از وی پی ان موانع سایبری (فیلتر) را برای دسترسی به تویتتر بشکنم. این همان کاری است که مردم انجام می دهند.

– این بسیار عجیب و غریب است که رئیس جمهور و ظریف وزیر خارجه ایران در توییتر هستند اما هنوز این موانع (فیلتر) وجود دارد. من در مذاکرات دیروز (با مقامات ایرانی) به این موضوع اشاره کردم. 

– من یک احساس قوی اجتماعی در جستجوی آینده ای جدید و فضای باز را دریافت کردم اما ما نباید قدرت های مقاوم در برابر تغییر را دست کم بگیریم.

QR Code For: توییت های وزیر خارجه سوئد از تهران با وی پی ان

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.