سرخط خبرها

خط تولید لباس زیر رونالدو راه اندازی شد

این روزها فعالیت در دنیای مد مبدل به یکی از دل مشغولی ها و البته عرصه درآمدزایی برای فوتبالیست های دنیا شده است و بارها شاهد آن بودیم که بازیکنان سرشناس دنیای فوتبال به عنوان مدل های تبلیغاتی لباس های برندهای مختلف را برتن کرده و در این راستا در آمد خوبی را نیز به جیب زده اند. ..

خط تولید لباس زیر رونالدو راه افتاد

برخی ها مثل “جرارد پیکه” شیفته مدلینگ هستند و برخی دیگر برای درآمدزایی بیشتر و فعالیت در دنیای تبلیغات دراین عرصه حضور می یابند. به عنوان مثال “لیونل مسی” مدل تبلیغاتی D& G  است و بکام” با برند” H& M همکاری می کند.

تعدادی از ستاره های دنیای فوتبال و اعضای خانواده شان برندهایی را با نام خودشان راه اندازی کرده اند. سالهاست که “ویکتوریا بکام”، همسر “دیوید بکام”، طراحی و خط تولید لباس را با نام خودش آغاز کرده  و “نیمار” اخیرا خط تولید لباسی تحت عنوان NJR (مخفف “نیمار جونیور”) را افتتاح کرده و حالا “کریستیانو رونالدو” نیز به عرصه طراحی کنندگان دنیای مد پیوسته.

خط تولید لباس زیر رونالدو

ستاره پرتغالی رئال مادرید حالا خط تولید لباس زیر را راه اندازی کرده و با همکاری کمپانی دانمارکی JBS Textile Group ، به تولید لباس زیر مشغول خواهد بود.

خط تولید لباس زیر رونالدو

طبق قول و قرارها، انتظار می رود که فروش این محصولات در ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ آغاز شود و همان طور که پیش بینی می شود، خود “کریس رونالدو”، به عنوان مدل تبلیغاتی این برند، به تبلیغ محصولاتی که خودش طراحی آنها را برعهده دارد خواهد پرداخت. یکی از مدیران این کمپانی دانمارکی در صحبت هایی در این باره گفته « برای کمپانی جی.بی.اس مهم است که با افرادی به فعالیت بپردازد که نماینده ارزش های کمپانی ما باشند. چه کسی بهتر از یکی از بهترین فوتبالیست های دنیا که نماینده محصولات ما که با جنسی مثال زدنی به بازار عرصه می شوند باشد.»

خط تولید لباس زیر رونالدو

بنا بر گزارش های منتشره، طراحی های “کریستیانو رونالدو” در دو دسته، یکی برای جوانان و دیگری برای شیفتگان دنیای مد به بازار ارائه خواهد شد.

 

 

مراسم افتتاح خط تولید لباس زیر کریس رونالدو در بزرگترین سالن شهر مادرید برگزار شد و از محصولات CR7 رونمایی شد.

QR Code For: خط تولید لباس زیر رونالدو راه اندازی شد

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.