سرخط خبرها

سایت تخفیف و خرید گروهی چیست؟

تخفیف و خرید گروهی

آیا می دانید منظور از خرید گروهی در اینترنت چیست ؟ 

این روزها در دنیای اینترنت مقوله جدیدی به نام وب سایت های خرید گروهی، رایج شده است. با ورود به این سایت ها، تعداد زیادی از پیشنهاد های خرید برای شما ظاهر می شود. در این پیشنهاد ها، شما بلیط ها و بن هایی را تهیه میکنید تا از مراکز تفریحی، ورزشی، رستوران ها و … تخفیف بگیرید. البته این را در نظر داشته باشید که ممکن است برخی از این بن ها را هرگز استفاده نکنید.

وبسایت ما، یعنی سایت ۲۰ تا ۱۰۰ (بیستاصد) ، یک ایده بی نظیر را به کار برده است.

ما با بسیاری از رستوران ها، فست فود ها، استخرها، شهربازی، سینما، و و و … قرارداد داریم. برای دیدن لیست کامل آنها یک نگاهی به سایت ما بیاندازید.


درخرید گروهی اینترنتی، کالا و یا خدماتی مانند رستوران، کنسرت، تور، هتل، آموزش و بسیاری موارد دیگر با تخفیف های قابل توجه برای مدت زمان کوتاهی جهت فروش بر روی سایت خرید اینترنتی قرار می گیرد.

بازدید کنندگان از سایت تخفیف می توانند از این حراج اینترنتی استفاده کنند و با قیمت مناسب خدمات و اجناس مورد نظر خود را دریافت نمایند.

 

مزیت دیگر استفاده ازسایت خرید اینترنتی این است که فروشندگان اجناس و تامین کنندگان خدمات به جای اینکه هزینه های تبلیغات متفاوت پرداخت کنند با دادن تخفیف به جنس ها و خدمات در این سایت تخفیف بودجه تبلیغات خود را بهینه می کنند. و با یک تیر دو نشان می زنند زیرا احتمال خرید جنس توسط فردی که یک بار آن جنس را خریده است بسیار بیشتر از فردی است که تا به حال هیچ خریدی نکرده است.

 

بوسیله ی این تخفیف گروهی مشتریان می توانند با استفاده مداوم از سایت های خرید گروهی یا همان تخفیف گروهی هزینه های خود را پایین بیاورید و تجربه جدیدی را در دنیای تجارت الکترونیک برای خود رقم بزنید.

 

 

معرفی یک سایت در زمینه تخفیف گروهی

۲۰تا۱۰۰ | سایت تخفیف و خرید گروهی | www.20ta100.com

یکی از این سایتهای تخفیف، سایت ۲۰ تا ۱۰۰ (بیستاصد) می باشد. جالب است بدانید که سایت ۲۰ تا ۱۰۰ (بیستاصد) اولین سایت خرید اینترنتی در ایران است که با ارائه تخفیف های گروهی، فعالیت خود را شروع کرده است.

 

بیستاصد | ۲۰ تا ۱۰۰ یعنی چی؟

از بیست تا صد درصد تخفیف! تخفیف ۱۰۰ درصدی، به پاس تشکر از توجه و اعتماد شما بیستاصدی های عزیز ، کالا یا خدمات منتخب را به طور اتفاقی به تعداد محدود در اختیار شما قرار میدهیم. این فرصت بدون قرعه کشی خواهد بود و به اولین خریداران تعلق خواهد گرفت.

QR Code For: سایت تخفیف و خرید گروهی چیست؟

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.