سرخط خبرها

طالع بینی مرد متولد تیر ماه

طالع بینی مرد متولد تیر

 هیچ مردی به اندازه یک مرد متولد تیر زنش را دوست ندارد.

طالع بینی مرد متولد تیر ماه

چگونه می توانید یک مرد متولد تیر را جلب کرده و خشنود سازید

مرد متولد تیرماه شما همانقدر متغییر است که زنی که دراین ماه متولد شده است,ولی او را کمی آسانتر می توان اداره کرد,بشرطی که به طرز مناسبی با او رفتار کنید.
ذهن او بیشتر روی حرفه و موقعیتهای مادی متمرکز است تا تفریحات و سرگرمیها.او به آسانی خوشنود می شود و به دنبال سرگرمی دایمی نمی گردد.اگر شما از جهت فکری با او برابر باشید بهتر می توانید او را جلب کنید. او زیبایی را در زنان دوست دارد ولی قطعا کسی را ترجیح می دهد که اگر از جهت ظاهری به طور معتدلی جذاب باشد,لیکن باهوش,قابل مصاحبت,شوخ و خوش صحبت باشد.
او از بحثهای ناب لذت می برد.شما به زودی کشف خواهید کرد که او نسبت به چگونگی خلق و خوی شما عکس العمل نشان می دهد.وقتی به شما خوش می گذرد خوشحال است و و قتی افسرده هستید ترشروست.سعی کنید مطبوع و با توافق باشید.از موضوعات نامطبوع و بحثهای سنگین بپرهیزید.او فهمیده تر از آن است که از تملق آشکار خوشش بیاید,ولی تصدیق و تایید کردنهای ماهرانه را درباره ظرافتهای هوشی و فضایلش پذیرا خواهد بود بشرطی که صمیمانه حس کند که درست و صادقانه است.شما او را درباره چیزهایی که عمیقا گرامی می دارد مانند عهد و پیمانها,سنتهای خانوادگی,ارزش تحصیلات و مشابه آن کاملا مصمم خواهید یافت.عاقلانه است اگر عقاید خاص او را کشف کرده و با آنها هماهنگی داشته باشید.

 

چگونه می توانید با یک مرد متولد تیر ازدواج سعادتمندی داشته باشید

شما بایستی بیاموزید که خودتان را با تقاضاهای شوهر تیرماهی تان در مورد صرفه جویی,نظمو روش خاص او,وفق بدهید.او در مورد مسایل اقتصادی و مالی محافظه کار و محتاط است.گرچه خسیس نیست ولی بدون شک صرفه جوست و در مورد پول خرج کردن دقیق است.بهتر است شما مواظب مخارجی که می کنید باشید و از ولخرجی بپرهیزید.او با کمال میل برای مخارج خانه پول می پردازد ولی اصرار دارد که هر نوع خریدی که انجام می شود ضروری باشد,بودجه خانه در نظر گرفته شود و غیره.

اگر خانه و زندگی خود را با نظم و ترتیب اداره کنید او را بی اندازه خوشحال می کنید:قرارها را یادداشت کنید و یادداشتهای مهم را حفظ کنید,مخارج خانه را به لیست در آورید و بودجه را تنظیم کنید.از نظر او تمام این کارها باعث کارآیی بیشتر و صرفه جویی در انرژی است.بالاتر از همه,از قرض کردن خودداری کنید و او را وادار نکنید مخارجی را که احساس می کند غیر عاقلانه است به گردن بگیرد.وقتی درباره خرید یا مخارج بحث می کنید,این کار را با روحیه همکاری و صادقانه انجام بدهید.
خطر زیادی در مورد بی وفایی از جانب او وجود ندارد. او معمولا بیش از آن مشغول  کارهای خودش است که وقت چنین چیزهایی را داشته باشد.اگر به دلیلی علاقه او تغییر جهت بدهد می توانید انتظار داشته باشید که در این باره صداقت بخرج بدهد.احتمالا او در مورد کل مطلب بسیار رک و راست صحبت خواهد کرد.
او بندرت ممکن است به خاطر مسایل خودش به طلاق تمایل نشان دهد,ولی اگر قانع شود که شما با مرد دیگری خوشبخت تر خواهید شد,این امتیاز را به شما خواهد داد.اگر طلاقی در کار باشد,در مورد هر نوع توافقی,منطقی و آزاده عمل خواهد کرد.به هر حال او شوهری بسیار با محبت و صمیمی است و 
نان آور خوبی برای خانواده اش می باشد. به محبت پاسخ مناسب می دهد و از اینکه رفاه او را در نظر دارید متشکر است.او به غذای خوب و محیط مطبوع احتیاج دارد.بچه ها و حیوانات را دوست دارد.شما همیشه بایستی وقت به او بدهید که بتواند با خودش خلوتی داشته باشد,بهتر است یک خلوتگاه یا اتاق
مطالعه برای خودش داشته باشد,جایی که وقتی دلش خواست بتواند در آن تنها باشد.گرچه از پیشنهادات معقول در مورد کارهای شغلی اش خوشش می آید,لیکن مستعد این احساس است که شما در کارش دخالت می کنید(بشرطی که واقعا در این مورد دخالت کنید).می توانید با خیال راحت مسایل مالی را به او واگذار کنید.قضاوت او در این مورد درست است و آینده شما بخوبی تامین خواهد بود.

 

چگونه یک متولد تیر می تواند در زندگی عاطفی خود به شادی دست یابد

ماه تولد شما که به وسیله سیاره ماه رهبری می شود,شما را فردی عاطفی,مشتاق,ایده آلیست و مستعد رویایی بودن می سازد.در شما این آمادگی هست که از کسی که دوست دارید تصویر ایده آلی داشته باشید و معمولا معیار شما در این مورد بقدری بالاست که بندرت یک بشر عادی می تواند به این مقام برسد.وقتی در وجود کسی که دوستش دارید به ضعفهای بشری پی می برید,بسیار جریحه دار و متعجب می شوید,بخصوص هنگامی که این نقطه ضعفها,اخلاقیات,حساسیت و طبیعت پیرو رسوم و سنت شما را جریحه دار کنند.

شما از نابهنجاری و ناپختگی خشمگین می شوید و از کسانی که طبیعت آنها پرخاشگر است کناره گیری می کنید.به شما بایستی با نرمش و آرامی اظهار علاقه بشود.بایستی این هشدار را به شما بدهم که اگر خود را وادار نکنید بیشتر واقع بین بوده,خواسته هایتان را تعدیل کرده و کمتر منتقد باشید,
ناامیدیهای ظالمانه ای در انتظارتان خواهد بود.شما بایستی مایل باشید مقداری سازگاری و از خود گذشتگیهای لازم را خودتان انجام دهید.هماهنگی
بین دو نفر شامل فرایندی از بخشیدن و دریافت کردن است.برای شما تا حدودی ایثار کردن مشکل است.به طور کلی در جلب جذابیت,فروتنی,لبخند اغواگر و تفاهم و درک مشکلات دیگران است.با کسی که دوستش می دارید, طبع موافق و خوش مشربی دارید و گرچه تا حدودی تمایل به بی ثباتی دارید
لیکن به آسانی می توانید در مسایل عشقی استوار و پا برجا باشید.این ثبات معمولا به طور طبیعی ناشی از مشکل پسندی فطری شما می باشد.

بایستی مراقب این موضوع باشید که مبادا دو نفر,یا حتی بیشتر,همزمان عاشق شما بشوند.حتی بیشتر از این مراقب این باشید که مبادا مورد عشق و علاقه کسی که قبلا ازدواج کرده قرار بگیرید.چنین چیزی ممکن است اتفاق بیافتد.بنابراین شما بیش از هر شخص دیگری بایستی احتیاط کنید که از چنین کاری که بعدا بسختی و بتلخی از آن پشیمان خواهید شد,دوری کنید.معمولا شما قادرید تا زمان فرا رسیدن یک انتخاب درست انتظار بکشید,زیرا اصولا از تیپ اشخاصی نیستید که برای مدت طولانی درگیر یک شکست عشقی باشند.اگر کسی را دوست دارید از دست بدهید,می توانید بسرعت فراموش کرده و یک نفر دیگر را پیدا کنید.شانس خوشبختی نهایی در عشق برایتان وجود دارد.اگر ناامید شدید بایستی هر نوع کوششی برای سعی دوباره انجام دهید,زیرا زندگی بدون عشق برای شما بی ارزش است.

کسانی که با متولدین تیرماه تفاهم و هماهنگی بیشتری دارند:

متولدین آبان ماه(دارای قدرت رهبری),اسفند ماه(همراه),اردیبهشت(پرتکاپو)و شهریور ماه(ساعی).
کسانی که با شما تفاهم و هماهنگی زیادی ندارند:فروردین(پر حرف),آذر ماه(افسرده),بهمن و خرداد(دو شخصیتی).

ماههایی که در اینجا ذکر نشده اند از جهت ارتباط عاطفی با شما در وضع متوسطی هستند.و عوامل وراثتی,محیطی,تربیتی و تحصیلی می توانند در تفاهم بیشتر یا کمتر مئوثر باشند.

در مورد مرد متولد تیر از کارهای زیر اجتناب کنید

۱-سعی نکنید بر او مسلط شوید.
۲-از ولخرجی و اسراف و همینطور دخالت دادن اقوام در کارها دوری کنید.
۳-در رفتار خود محافظه کار باشید,از آرایش زیاد و لباسهای عجیب و غریب بپرهیزید.
۴-از برنامه ریزیهای کامل اجتماعی خودداری کنید,بگذارید او خودش برنامه ریزی کند.

متولدین تیر و مسایل عاطفی

متولد تیرماه هرگز نمی تواند اولین عشق خود را فراموش کند. برای ازدواج و بزرگ کردن بچه ها بسیار مناسب است و اهل زندگی خانوادگی است.به طور قطع دلش می خواهد شریک خوبی در زندگی اش پیدا کند که برای بقیه عمر با شادی با او زندگی کند.مردان متولد تیرماه به سوی زنان با لیاقتی جلب می شوند که تا حدودی اعمال و رفتار مادرشان را داشته باشند. و زنان متولد تیر در جستجوی مرد قوی و آرامی هستند که خصوصیات مردانگی در او زیاد باشد.آنها
چندان در بند تساوی زن و مرد نیستند.

اگر مردی را که متولد تیرماه بوده،پسندیده و دوستش دارید و اگر تصمیم ازدواج با او را دارید،باید قبل از هر چیز،زنی مناسب شخصیت او باشید.مرد متولد تیر ماه،مانند مرد خردادماه،طرف مقابل خود را زیاد،دچار دردسر نمی کند.اما باید به بعضی خصوصیات و رفتارهای او نیز دقت کرد.در مقابل هوش و ذکاوت مرد خردادماه،مرد تیرماه،احساسات لطیف خود را آشکار می کند،یعنی قبل از هر چیز باید بدانید که طرف مقابل شما،مردی احساساتی می باشد.

عجب نشانه دوست داشتنی است ! مردان متولد تیر عکس ظاهر بدعنقی که دارند ، سخت پوستانی دوست داشتنی هستند . وقتی به متولد تیر فکر می کنید ، خرچنگ را از یاد نبرید . بسته به شرایطی دارد،‌ برای رویارویی و یا خلاصی از گرفتاری ، قدم های جنبی بر می دارد، هیچ وقت درباره او بر اساس ظاهرش قضاوت نکنید .  بیشتر مردان متولد برج تیر آرام ، احساساتی ، خانگی و شیفته آشپزی هستند . نشانه خرچنگ بر شکم حکومت دارد و ضرب المثل قدیمی ، راه ورود به قلب یک مرد از شکمش می گذرد ، راجع به مردان متولد تیر صادق است اگر وی به شما گفت رژیم غذایی دارد ، حرفش را باور نکنید .

او دمدمی است . علت خلق و خوی متغیر او ماه است که سبب می شود بسیار احساساتی و یا کاملاً سرد و نا امید باشد . ( او عقل و منطق سرش نمی شود ) قلب متولد تیر به مغزش فرمان می دهد و گاه زندگی او تحت سلطه عواطف اوست . اگر عاشق مردی هستید که متولد تیر است خبر خوبی برایتان دارم .

او راحتتر از مردان متولد سایر برجها ابراز احساسات می کند ، مردان متولد برجهای مختلف هر یک احساسات خود را به نوعی بیان می کنند . متولد آبان به شکل جنسی ، مرد متولد اسفند به شکل رویایی و متولد تیر به شکل عاطفی.

مشکل اصلی شما با او ، این است که می خواهد مادرش باشید . احساسات او نسبت به مادرش حد وسط ندارد . یا عاشق اوست و یا از او متنفر است . بیزاری او از مادرش گاه سبب میشود تا از هر زن دیگری (حتی شما) بیزار شود ، یا این که مادر را آنقدر دوست دارد که شما احساس می کنید فراموش شده اید پس از مادر شوهر هم نفرت پیدا می کنید.

بیش از آنکه با او پیوند زناشویی بندید بد نیست بفهمید روابط او با مادرش چگونه است . اگر او از آن مادرهای پاک باخته است که پسرش را ننر بار آورده، حتماً با او مشکل پیدا می کنید . اگر نمی دانید او مرد است یا موش یا بچه یا خرچنگ ، تله ای کار بگذارید تا بفهمید او چیست ؟!

او در گذشته زندگی می کند و ناخودآگاه به دنبال شریکی است که یاد آور مادرش باشد . او به ریشه ها اهمیت زیادی می دهد و اغلب در شهرستانی که متولد شده زندگی می کند و همانجا هم می میرد. حتی گاهی خانه دوران کودکی اش را سالها بعد مجدداً می خرد و همانجا زندگی می کند .

او معمولاً زاده عادت است و باید مراقب باشد تا عادتهای بدی کسب نکند، چون عادتهای قدیمی را دیر فراموش می کند . او به دنبال شریکی است که برایش مادری کند ، اما اگر شخص مناسبی را پیدا نکند با قوم و خویش و دوستان درگیری عاطفی پیدا می کند به طوری که دهان همه از تعجب باز می ماند .

او پدری فداکار و تو دل برو است . با این وجود احساسات او بیشتر مادرانه است تا پدرانه ، مثلاً پس از یک روز سخت کاری ، در خانه پیش بند می بندد و بدون نق و نوق برای بچه ها آشپزی می کند. او از اعضای خانواده مراقبت می کند‌، آخر هفته بچه ها را بیرون می برد و حتی از قناری هم مواظب می کند . او ذاتاً پدر است و برایش خیلی سخت است که خودش بچه نداشته باشد ، در این صورت دوستان و همکاران را بچه های خود می داند .

 

مرد متولد تیر ماه

خصوصیات مرد یا پسر متولد تیرماه ( برج سرطان )

مرد متولد تیر بسیار اخمو و ترشرو، بچه مسلک، تودار، زن دوست، همبازی بچه ها، عاشق نقاشی و بخیل و پول دوست می باشد.

اگر با یک مرد متولد تیر ماه ازدواج کردید، در مایه جهیزیه خود یک چتر هم حتما ببرید، زیرا در خانه شما یک روز هوا ابری است و یک روز بارانی، در آنجا شما هم می خندید و هم گریه می کنید.

مرد متولد تیر ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقی می ماند و سعی می کند همسرش مانند مادرش باشد.

او بدون شک استاد است و می تواند طولانی ترین مطالب را در کوتاهترین جملات بیان کند. حواسش هرگز پرت نمی شود و از پرچانگی بیزار است و به دلایل نباید انتظار داشته باشید که در جلسات اول آشنایی با شما اسرار را برایتان بازگو کند. مرد متولد تیر نه تنها هرگز به کسانی که نمی شناسد، اعتماد نمی کند بلکه در زندگیش مطالبی وجود دارند که هیچ وقت کسی به آن ها وقوف پیدا نخواهد کرد، حتی نزدیک ترین دوستان یا همسرش. شناختن او مستلزم صبر بسیار و زمان دراز است. او همان قدر که ممکن است بوالهوس باشد، می تواند حساس و وفادار هم باشد، همان قدر که اخمو است، ممکن است متبسم هم باشد. چون او در برج سرطان متولد شده است. ترش رویی و خرچنگ گونه، و رفتار نا مهربانش به تدریج ممکن است به خوشرویی و خوش مشربی تبدیل بشود، و جالب آنکه اگر این چنین شد، دیری نمی گذرد که شما می توانید صدای قهقه های او را هم بشنوید.

وقتی شما می خواهید اوقات تلخ او را با حلقه کردن دست ها به دور گردنش بر طرف کنید و زمانی که سعی می کنیدپ اخم های به هم گره خورده اش را با نوازش کردن از هم باز کنید، بدبینی و سردی و نا مهربانی اش شما را تا حد دلخوری می آزارد.

در مجالس و میهمانی ها آنچنان با ادب و با نزاکت است که شما به زحمت می توانید انتظار داشته باشید حتی برای یک دور رقص دعوتتان کند. با وجود اینکه اصلا احساساتی نیست ولی در کار دل اهل عمل است. دشمنانش همه متفق القول هستند که او بیش از آنکه از گوشت و پوست و استخوان باشد، از سنگ ساخته شده است. اگر با وی ازدواج نکرده اید، این مطلب را درباره اش به خاطر داشته باشید. طبیعی است که شما می خواهید او را به بهترین وجه ممکن بشناسید و با آنچه گفته شد، ممکن است این تصور برایتان به وجود بیاید که از یک آدم دو شخصیتی است، اگر چه این نظر ممکن است تا حدی درست باشد اما یادتان باشد که او به شدت تحت تاثیر ماه است و حرکت بر رفتار و طرز فکرش اثر می گذارد. او امروز اینجاست فردا جای دیگر. اخلاق و رفتار واقعی از آن اخلاق و رفتاری است که بین هلال ماه و بدر از او مشاهده می شود. نکته ای را که باید بدانید این است که از نظر اخلاقیات ، بر غم تغییرات ظاهری هرگز ارتباطش با خصوصیات باطنی قطع نمی گردد،

همیشه این حقیقت مهم را به خاطر داشته باشید که علیرغم ظاهر پر اخم و تخم و ترشرو که دارد، قلبی نرم و رئوف در سینه اش می تپد و همین امر او را که به ظاهر یک پارچه سنگ به نظر می رساند، بسیار آسیب پذیر می سازد.

اگر قلبش جریحه دار شود، فورا به داخل لاک خود فرو می رود و آنجا جایی است که نه تنها خود را از گزند دیگران در امان می بیند، بلکه می تواند خویشتن را از افکار و احساسات ناراحت کننده خودش نیز دور نماید. او درست مثل یک خرچنگ وقتی زخم خورد و آسیب دید، در نهایت سکوت کنج عزلتی پیدا می کند و به آن پناهنده می گردد. در این حالت دسترسی به او دیگر غیر ممکن است و باید تنهایش گذاشت تا به تدریج به غم دل خویش پیروز شود و به قول معروف آفتابی بشود. متاسفانه تغییرات حالت و اخلاق متولد برج سرطان به نحوی است که سریعا بر اطرافیانش تاثیر می گذارد و موجب ناراحت و دلخوری ایشان می گردد. از سوی دیگر به هنگام خوشحالی وسر حال بودن نیز چنان است که موجب شادی همه اهل خانه می شود. یک چنین خصوصیات اخلاقی بالطبع شما را دائما بر سر دوراهی نگاه می دارد، تا جایی که اغلب اوقات نمی دانید عکس العملتان باید سرد و بی تفاوت باشد و یا گرم و عاشقانه. اما با وجود این یادتان باشد که این تنها شما نیستید که این حالت را پیدا می کنید، تمام اطرافیان او پیوسته نسبت به وی بر سر دو راهی قرار می گیرند.

گاهی اوقات نگاه سردش شما را از سرما به لرزه در می آورد و چند روز بعد قلب گرمش شما را در جوار شعله های یک عشق سوزان قرار می دهد، حد متوسط او فقط وقتی است که خطر از دست دادن چیزی تهدیدش کند.

او نیازمند به آن است که هر روز ده ها بار به وی اطمینان بدهید که از آن او هستید که می توانید زیر گوشش زمزمه کنید و او را غرق اطمینان و آرامش سازید.

وقتی ماه در آسمان به صورت بگیرید، به نحوی که هیچ بعید نیست در بحبوحه هیجان خاص و عاشقانه ناگهان سرد و خاموش بشود و شروع به خواندن یک قصیده بلند بالای عاشقانه و سوزناک بنماید، و درست در آن لحظاتی که شما توانسته اید با کوشش فوق العاده هیجانات عشقی خویش را در قالب رویاهایی متناسب با کلمات و جملاتی که در اشعار مزبور هستند، فرو ببرید و سرتان را آهسته به سینه و شانه او تکیه بدهید، موضوع را عوض می کند و از این شاخه به آن شاخه دیگر می پرد. این واقعا شگفت انگیز است که ماه چطور می تواند بر او و حرکات و رفتارش تاثیر بگذارد، برای بسیاری از زن ها تحمل یک چنین تغییراتی غیر ممکن است، حتی اگر اتومبیل او آخرین مدل و منزلش بسان یک قصر باشد و در آمدش از یک میلیون در ماه تجاوز کند.

اگر شما زنی هستید که معتقدید کرایه خانه و اقساط بدهی را باید سر موعد پرداخت کرد، مطمئن باشید که مناسب ترین مرد روزگار را در کنار خود دارید. به احتمال قوی او یکی از معتقدترین افراد روزگار به لزوم تامین آتیه است، او اعم از اینکه در آمدش کم باشد یا زیاد، تمام روز را به این فکر است که چطور می تواند آ‎ینده مالی و اقتصادی خودش، شما و بچه هایتان را به بهترین وجه ممکن تامین کند.

امور مالی یکی از آن موضوعاتی است که از همان اوان کودکی توجه و علاقه او را به خود جلب کرده و دیری نمی گذرد که پی می برد جمع کردن پول بهتر از خرج کردن آن است، برای توصیف وضع او نسبت به پول می توان کلمه خسیس را بکار برد، اما این را می توان گفت که وی هرگز یک شاهی بیخودی خرج نمی کند و پول برایش هر چه باشد، شوخی نیست. او بدون شک قبل از آنکه الفبا را بیاموزد، شمارش پول را یاد می گیرد و سکه ها و اسکناس های مختلف را می شناسد و قبل از آنکه پا به دبیرستان بگذارد، برای خود کتابچه دخل وخرج درست می کند. ارقام موجودی اش را در بانک مانند یک قرص مسکن قوی به اعصابش آرامش می بخشد.

کما اینکه پرداخت کرایه خانه، قسط بدهی هم همین حالت را در وی ایجاد می کند. متولد برج تیر علاوه بر آنکه به علت تمایل به تامین آتیه دست به جمع آوری پول می زند، از لمس کردن پول و شمارش آن هم لذت می برد.

اگر یکی از والدینش متولد یکی از ماه های تابستان باشند، نوعی تمایل به دستپاچگی و دلشوره در وی دیده می شود که به نحوی قابل تحسین آن را کنترل می کند و به همین ترتیب اگر عوامل ارثی موجب بشوند که آدم خوشرو وخوش مشربی باشد، به شدت مانع از آن می شود که خوشرویی دائمی عادت وی بشود.

قبل از آنکه بر سر سفره عقد بنشیند و نام خانوارگی یک مرد متولد تیر را به عنوان شوهر قبول کنید، به این نکته فوق العاده مهم توجه بنمایید که او نسبت به امور مالی دارای عقاید و نظریات جالبی است، مثلا او معتقد است وقتی یک مانتو با جنس خوب سالهای سال خدمت می کند، چه دلیلی دارد که آدم پولش را برای خرید یک بارانی معمولی که فقط یک زمستان کار می کند و بعد از مد و ریخت می افتد، دور بریزد؟ خرید یک کادیلاک در ذهن او نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود، در حالی که خرید یک اتومبیل ارزان قیمت و یا دست دوم که هر هفته باید به تعمیر گاه برود، مثل آن است که آدم با دست خودش پولهایش را آتش بزند. به این ترتیب ملاحظه می کنید که او بیش از آنکه خسیس باشد، حسابگر است. به نظر وی کیفیت جنس وصرفه جویی در یک طرف معادلات اقتصادی قرار دارند و پول در طرف دیگر. آیا شما زنی هستید که بتوانید این نکات را در زندگی خود بکار ببرید؟

از نظر رابطه مرد متولد تیر ماه با پول این را به طور یقین باید گفت که او حتی اگر عاشق شعر و ادبیات باشد، اگر لحظه ای از موسیقی غافل نگردد و حتی اگر تمام اوقات بیکاری اش را در گالری های هنری بگذراند، باز از فکر پول نقد غافل نمی ماند. وقتی یک نقاش متولد شده در برج خرچنگ اتاق زیر شیروانی منزل را برای انجام کارهای هنری خود، مثلا نقاشی انتخاب می کند، دلتان اصلا شور نزند که سر ساعت غذا و آشامیدنی برایش ببرید زیرا او قبل از استقرار در این محل در گوشه و کنارش یک مقدار خوراکی، یا تعداردی قوطی کنسرو پنهان کرده است. اگر شوهرتان به عنوان سرگرمی نقاشی می کند، هرگز به کسی وعده ندهید که یکی از تابلوهای او را به وی خواهید بخشید زیرا شوهرتان حتما در صدد فروش تابلوهای خود می باشد و اگر کارش خوب باشد، قیمت آن را هم خیلی دست بالا می گیرد، در ضمن این را هم بدانید که قیمت ها را چندان هم بی ربط نمی گوید زیرا کسی که تحت تاثیر صورت فلکی خرچنگ است، فقط وقتی دست به یک چنین کارهایی می زند که مطمئن باشد می تواند آن را به نحو مطلوبی ایجام بدهد و چون استعدادهای هنری زیادی هم در وی نهفته است، در کارهایی مثل نقاشی و مجسمه سازی و قالب گیری و امثالهم زبردستی زیادی از خویشتن نشان می دهد.

اگر او کاملا تحت تاثیر صورت فلکی سرطان تاشد، علاقه ای به لباس های اسپورت از خود نشان نمی دهد وعاشق لباس های شیک و تجملی است. او به خیاط خود اهمیت زیادی می دهد و همیشه سعی می کند که بهترین خیاط ها را نسبت به بودجه اش انتخاب کند.

پارچه هایی را هم که انتخاب می کند، همیشه از رنگ های سنگین هستند. پیراهن سفید با پارچه هایی را هم که انتخاب می کند، همیشه از رنگهای سنگین هستند. پیراهن سفید با تکمه سردست را به پیراهن های دیگر ترجیح می دهد و هیچ علاقه ای ندارد که روی جیب و یا جای دیگری از این پیراهی عکس و نقشه ای دوخته شده باشد این خودنمایی ها با خصلت محافظه کارانه و گوشه گیر او سازگار نیست و حتی اگر از نظر مالی وضعش خوب نباشد، کفش هایش همیشه واکس زده و جوراب هایش مرتب است. اصولا او کسی است که به هنگام مواجه شدن با گرفتاری های مالی ( که خیلی به ندرت اتفاق می افتد) صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد و مطمئن است که سر انجام روزی گرفتاری بر طرف می گردد و اگر امروز پول ندارد، فردا مسلما پولدار خواهد بود. البته او همیشه غرق در نعمت و ثروت نیست اما آمار نشان می دهد که تعداد بیکاران متولد ماه تیر نسبت به متولدین ماههای دیگر خیلی کمترند. راز این امر هم در این امر است که متولد این ماه همیشه می گوید:« هر کاری بهتر از بیکاری است.» 

خدا کند مادر او دارای خصوصیات اخلاقی غیر عادی نباشد زیرا وجودش در گفتار و رفتار پسر متولد تیرش اغلب به چشم می خورد. او هنگام صحبت با شما اغلب این کلمات را بکار می برد: « عزیزم، آرایش امروز تو خیلی غلیظ است، مادر من هرگز اینطور آرایش نمی کرد، لباست هم خیلی تنگتر از آنی است که مادرم می پوشد و یا اینکه مادرم حتی نان منزل را در خانه می پخت»، یک چنین حرف های گوشه و کنایه داری غالبا از وی شنیده می شود و چه بسا که درست در موقعی گفته می شوند که شما کمتر انتظارش را دارید. شما نباید خیلی سخت بگیرید زیرا وابستگی های مرد متولد تیرماه به مادرش آنچنان شدید است که هیچ بعید نیست قرار خودش را برای رفتن به سینما با شما به هم بزند زیرا می خواهد مادرش را مثلا به زیارت ببرد. بررسی نشان داده مرد متولد تیری که با مادرش رابطه عاطفی نزدیک ندارد، یا فوق العاده حسود است و در تمام دوران کودکی از اینکه می دیده مادرش به پدرش بیش از او توجه داشته، رنچ می برده است و یا اینکه این مادر، مادر حقیقی او نیست و وی همیشه از این ناراحت بوده که چرا زن دیگری باید جای مادر حقیقی اس را بگیرد.

به هر صورت همانطور که گفته شد، رابطه اغلب متولدین این ماه با مادرشان بسیار صمیمی و نزدیک است. کتمان کردن حقیقت و یا نادیده گرفتن آن دردی را دوا نخواهد کرد. اگر شما واقعا شوهر متولد تیر ماه خود را دوست دارید، باید به این واقعیت تن بدهید که هرگز نخواهید توانست فکر مادر را از سر او بیرون کنید و به این ترتیب بهترین روشی که می توانید پیش بگیرد، این است که سعی کنید با رقیبی که سالهای سال قبل از شما در زندگی او بوده است، کنار بیایی و نسبت به وی رفتاری داشته باشید که خودش داوطلبانه خود را از شوهرتان دور نگاه دارد و بگذارد که شما سهم بیشتری از وی داشته باشید. طبیعی است اجرای یک چنین نقشه ای در مورد بسیاری از مادر شوهر ها کار ساده ای نیست و اینجا است که می توانید هوش و درایت خود را بوته آزمایش قرار دهید و ببینید تا چه اندازه قادر به باز کردن گره های زندگی هستید.

یکی از اسرار زندگی متولدین این ماه این است که اگر چه هرگز بر زبان نمی آورد ولی از صمیم قلب دلش می خواهد که زنش از نظر محبت و عشق مثل بچه با وی رفتار کند. از نظر زندگی مشترک باید چند نکته دیگر را هم گفت و آن این است که او بدون اینکه گذاشته باشد شما حتی بو برده باشید، ممکن است آشپز قابلی باشد، پس تصور نکنید دیگر به قول معروف نانتان در روغن است، زیرا از آن پس چه از نظر ابراز عشق و چه از نظر هدایایی که دریافت می کنید، در وضعی قرار خواهید گرفت که مورد شک دختران دیگر خواهد شد، مخصوصا هدایایی که دریافت خواهید داشت، بهترین نوعی خواهند بود که خریدنش برای او مقدور می باشد.

در این دوره یک چیز را سعی کنید که هرگز فراموش ننمایید، همانطور که خرچنگ از آتش واقعا بیزار و هراسناک است، پسر متولد تیر هم از اینکه دلش سوزانده شود، سخت واهمه دارد و یک چنین رویدادی وی را عمیقاً آزرده خاطر می سازد. واقعه ای که فقط ممکن است یک نفر را یکی دو روز ناراحت کند، متولد تیر را تا ماهها ناراحت می سازد. اگر واقعه ای او را از دلدارش جدا سازد، حق مسلم خود می داند که با سماجت برای به دست آوردن مجدد او اقدام کند، یادتان باشد که او می تواند فانوس به دست جست و جویش را تا سالهای متمادی ادامه بدهد.

او در برداشتن قدم اول قدری خجول و شرمگین است، اما وقتی تصمیمش را گرفت و اقدامش را شروع کرد، خیلی مشکل است که بتوان جلویش را گرفت. او می تواند هنر مندانه نقش یک مرد عاشق را ایفا کند و پس از آنکه تشخیص داد که شما دختر دلخواهش هستید وقت خجالتش یک شبه تبدیل به جسارت می گردد و شما در عرض یکی دو روز متوجه می شوید با مردی طرف شده اید که اصلا حاضر نیست جواب نه بشنود. از این لحظه به بعد باید مواظب معاشرت های خود با دیگران باشید و اگر نمی خواهید با یک چنین رویدادی مواجه بشوید، بهتر است از همان ابتدای کار جلویش را بگیرید زیرا هرگز شنیده نشده است که خرچنگی طعمه خود را از دست داده باشد. او به شدت حسود است.

او نه تنها پیراهنی نیست که بتوانید هر روز عوضش کنید، بلکه پالتویی هم نیست که بتوانید پس از یک سال کنارش بگذارید. آشپز بسیار خوبی است، هنرمند است، به آنچه که در ناهار خوری و اتاق خواب می گذرد، علاقمند است. به گذشته ها پای بندی نشان می دهد و دلش می خواهد شماکپیه همان دخترکی باشید که زمانی زن پدرش شد، می تواند خود را عاشق پیشه نشان بدهد و اگر شما را مطابق دلخواه خود یافت، بهتر است تن به قضا بدهید و بر سر سفره عقد بنشینید زیرا دیگر محال است از شما دست بردارد.

خوب حالا که تصمیم گرفته اید بله را بگویید، لابد می خواهید بدانید که او به عنوان یک پدر چه جور آدمی است. قلب او، در این مورد، بر غم مرد بودنش ، مادرانه است.

حقیقت این است که طبیعت مراقبت کننده، ملایم، دلسوز، و درک کننده اش وی را پدر بسیار خوبی می کند. صبر و تحملش در مقابل بچه ها نامحدود است و در صورت لزوم می تواند پا به پای ایشان انواع بازی ها را انجام دهد. او در روز تولد بچه اش کلاه کاغذی به سر می گذارد و کاری می کند که به همه خوش بگذرد. اصولا رفتارش با کودکان چنان است که تمام دوستان و آشنایان بچه هایش نیز او را دوست خواهند داشت زیرا می تواند ساعت های متوالی با ایشان بازی و گفت و گو کند. پدر متولد تیر به پسرش افتخار می کند و دخترش را شدیدا تحت حمایت خودنگاه می دارد. وقتی این بچه ها خیلی کوچک هستند، شما گاهی این توهم برایتان به وجود می آید که نکند او مادر بچه هست نه شما؟ می گویند گل بی خار وجود ندارد، پدر به این خوبی بی عیب نیست،‌مثلا او دلش می خواهد که بچه هایش تا ابد به وی متکی باشند و به این جهت وقتی اولین آثار استقلال طلبی را در بچه ها مشاهده می کند، فورا حالت تهاجمی به خود می گیرد و تا مدتی حاضر نمی شود که به حقیقت تن در بدهد.

او وقتی دید که پسرش اتومبیل را برده و تا دیر وقت بر نگشته است و یا وقتی مشاهده کرد که ساعت دوازده شد و دخترش هنوز از مهمانی مراجعت نکرده، مثل مرغ سر کنده شروع به قدم زدن در این اتاق و یا آن اتاق می کند.

در اینجا شما می توانید از یک نقطه ضعف او برای آرام کردنش استفاده کنید. یادتان هست که او نسبت به ارقام موجودیش در بانک و بالا رفتن این ارقام چقدر دلبستگی دارد؟ خوب حالا شما از همین نقطه ضعف استفاده کنید و خیالش را آرام ببخشند. شما می توانید حرف هایتان را اینطور شروع کنید:

ببین عزیزم، ما حالا دو تا بچه داریم، اما اگر آنها ازدواج بکنند، دو نفر هم به این تعداد اضافه می شود و دیری نمی گذرد که تعداد بچه هایمان شش هفت نفر خواهند شد. درست مثل پولی که توی بانک گذاشته باشیم و هر سال بهره اش به آن اضافه بشود. خوب شش هفت تا بچه بیشتر ما را سر گرم خواهند کرد تا دو تا، مگر نه؟ ( حالا مطئن باشید که فکر او فقط متوجه تعداد رقم بچه ها شده است ) لذا دنباله حرف خود را بگیرید و بگویید، جدا خوشحالم که با حرف هایم موافق هستی. حالا بیا بخواب تا ببینیم کی خبر ازدواجشان را به ما خواهند داد. در این مورد یک چیز را حتما فراموش نکنید و آن این است که دقت داشته باشید این حرف ها را شب چهاردهم ماه به وی نگویید، زیرا در این صورت ممکن است سو ء تفاهمی رخ بدهد و وضع وخیم تر بشود. در یک چنین شبی مرد متولد تیر نمی تواند درست فکر کند و حواسش را روی یک موضوع معین ثابت نگاه دارد. طبیعی است اگر هنوز پای سفره عقد نشسته این مسائل دیگر برای شما مطرح است، مثلا اگر دوستش دارید، می خواهید بدانید چگونه به دادن پیشنهاد ازدواج آشنایش کنید و ترتیبی دهید که به جای این دست و آن دست کردن و به جای برداشت قدم های جنبی مستقیما به طرف شما پیش بیاید. یکی از مسائل مهم این است که قدری از وی رو بگردانید. خرچنگ معمولا از برداشتن قدم های قهقرایی نسبت به طعمه ای که از او دور می شود، خودداری می کند و همین حالت هم در مردانی که در برج خرچنگ متولد شده باشند، مشاهده می گردد، شما اگر بتوانید این کار را با به میان کشیدن پای مرد دیگرن انجام بدهید، خیلی بهتر و مسجل تر خواهد بود. بهترین راه برای سر براه نگاه داشتن مردی که در ماه تیر متولد شده باشد، بکار گرفتن احساساتش است که درست پشت بر صورت حسابگرش قرار گرفته است.

موسیقی، شعرهای زیبا، انواع گل ها،‌لباس های زیبا عطرهای خوشبو، کلمات خوش آیند،‌ نوازش های دلچسب همه و همه سلاح های برنده اس هستند که شما می توانید برای در هم شکستن مقاومت ضعیفش در مقابل احساسات بکار ببرید. در این پیکار نیز نباید فراموش کنید. برای او چند غذای خوشمزه و عالی بپزید. عکس بچه ها را از توی مجلات ببرید و در بیاورید و به در و دیوار اتاقتان بچسبانید تا ثابت کنید که بچه دوست هستید.

او را مثل یک بچه تر و خشک کنید و ببینید که چطور زود به مقصود می رسید. اگر برایتان امکان دارد یکی از آن گردنبندهای زنان روستایی شرقی را که از سکه های پول درست شده اند، پیدا کنید و بخرید. یک چنین گردنبندی تاثیر دوبل روی او می گذارد.

مسافرت به اقصی نقاط ناشناخته جهان و پول نقد اگر این دستورات را اجرا کردید، ناگهان یک روز به شما می گوید آیا موافقید برای خواستگاری به دیدن پدر و مادرت بیایم؟ صبح روز بعد با خیال راحت برای تمام کسانی که می خواهید در جشن ازدواجتان حضور داشته باشند، کارت دعوت بفرستید. شما موفق شده اید که قلب هزار حجره ای یک مرد متولد تیر را بربایید و به وی ثابت کنید که دختر دلخواهش هستید. حالا دیگر برای همیشه از آن او شده اید و از جانش را از دست می دهد ولی شما را نگاه می دارد. هفته دیگر کد بانوی منزل او خواهید بود، ولی خیلی دقت کنید که تغییراتی که در این خانه می دهید، شامل دور ریختن فلان کلاه کهنه و یا فلان سرپایی نشود. آنچه در این خانه سالها از عمرشان گذشته باشد سرمایه هستند. در بین آنچه که به عنوان جهیزیه به منزل او می برید، حتما یک چتر هم قرار بدهید زیرا برخی از شب ها هوا بارانی خواهد بود اما این هوای ابری و دانه های بارن که اشک چشم شما خواهند بود، خیلی سریعتر از آنکه تصورش را می کنید، زیر نور آفتاب عشق تبدیل به یک هوای واقعا فرح انگیز میگردد. می دانی چرا؟ برای اینکه احتمالا هیچ مردی به اندازه او زنش را دوست ندارد. 

در زندگی زناشویی شما « غم و خنده » پا به پای هم پیش می روند و در خانه شما یک روز هوا ابری و یک روز هم هوا آفتابی خواهد بود.

 

مرد متولد تیر

عشق :

متولد تیرماه،تحت تأثیر«ماه»بسیار تودار،حساس و رمانتیک می باشد.او احتیاج شدید به دوست داشتن و عشق ورزیدن و نیز دوست داشته شدن و مورد توجه بودن،دارد.تا زمانی که عشق ورزیده و از طرف دیگران نیز مورد عشق و محبت قرار گیرد،بسیار شاد و خوشحال بوده و در مقابل مشکلات و سختی ها صبور و متحمل است.اما متولد تیر ماه نسبت به کسی که دوستش دارد،شکاک و حسود می باشد.چون در عین حال هم خوس بین و هم بدبین است،به دفعات زیاد احساس می کند که مورد توجه و محبت دیگران نمی باشد.متولد تیرماه به خاطر عشق،هر نوع فداکاری و از خود گذشتگی،نشان می دهد.بارزترین نمونه متولد تیر،پادشاه انگلستان، «ویل ادوارد» می باشد که به خاطر ازدواج با زنی که دوستش داشت و معشوق او بود،از تخت پادشاهی،دست کشید.افکار و عقاید متولدین تیرماه،در مورد عشق و محبت،متفاوت از دیگر انسان ها می باشد.او شدیدآ به معشوق خود وابسته بوده و مانند خرچنگ او را در چنگال خود گرفتار کرده و هرگز رهایش نمی کند.و دوست دارد تمام عمر خود را با هم بوده و هیچ از وی به جدایی آنها،بعد از ازدواجشان،وجود ندارد.این خصو صیت،نشانگر یک احساس قوی،رمانتیک و گاهی عشقی آتشین می باشد.ء

 

خرید و فروش :

شخصیت لجباز متولد تیرماه، هرگز مانند افرادی که صاحب کار هستند،رفتار نمی کند.نحوه نگرشی او به مسائل،متفاوت با دیگران است.در جایی که از راه مستقیمی،می تواند به هدف خود برسد،منحنی هایی کشیده و با حرکت به چپ و راست و برگشت به عقب،مسیر هدف خود را پیش می گیرد.ودر لحظه ای که دیگر رقیبان و دشمنان وی در مورد ناتوانی وی نظر می دهند،خرچنگ به یکباره جهش کرده و با انداختن چنگال های خود،به هدف و مقصود خود می رسد.به خرید و فروش رفتن با متولد تیرماه،مشکل می باشد،چون حتی اگر او با تصمیم قبلی به خرید و فروش برود،در نتیجه راه تصمیم خود را عوض کرده،و منصرف می شود.

 

احساس قوی :

احساس در زندگی شما،نقش بزرگی دارد.وبرترین و ممتازترین اینها،محبت می باشد.معمولآ این محبت به صورت مهربانی و شفقت آشکار می شود.شما خانه،همسر و خانواده خود را برتر از هر چیزی می دانید. و هر فداکاری که لازم باشد در مورد همسر و فرزند و معشوق و خانواده خود انجام می دهید.حتی با محروم کردن خود از بسیاری چیزها،در پی شادی و خوشحالی آنها هستید.

شما انسانی بسیار مهربان،دلسوز،خوش نیت بوده و دوستدار کمک و یاری به دیگران هستید.در درجه اول به خانواده خود و سپس به دیگر انسانها،کمک و یاری می رسانید.ماه به شما توانایی حس ششم که در دیگر انسانها وجود ندارد،ارزانی داشته است.وبا کمک از این حس خود،چیزهای بسیاری را درک می کنید.شما در ضمن این که بسیار مهربان و دلسوز هستید،بسیار شکاک نیز می باشید.

چون با توجه به این که،دفعات زیادی مورد خیانت قرار گرفته اید،در هنگام رو به رو شدن با شخصی ناشناس،در آن واحد،دو احساس متفاوت دارید.یکی احساس مهر و محبت و دیگری شک و شبهه است.شما صاحب احساسات پرقدرتی هستید و شاید تصور کنید که انسانهایی که از روی احساس حرکت می کنند،موفق نخواهند بود،اما این خصوصیت هرگز مانع پیشرفت شما نخواهد بود.بر عکس،در زندگی فرصت های بسیاری برای موفقیت و پیشرفت خواهید داشت.

چون بزرگترین آرزوی شما،اطمینان و امنیت مالی و مادی می باشد.شما دوست دارید بدون احتیاج به دیگران زندگی راحت و آسوده ای داشته باشید.هم باید پول پس انداز کنید و هم در راهی که انتخاب کرده اید با ثبات و دوام کامل،حرکت کنید.ونیز براساس احساس شک و شبهه خود،از فرصت ها استفاده کنید.انسان متولد تیرماه در اجتماع خود تأثیر می گذارد.به همین سبب،این انسان های تودار و خجالتی،به وسیله ای که شده،در جمع مردم خواهند بود و با آنها ارتباط خواهند داشت.ونیرویی در آنها وجود دارد که اعتماد و اطمینان انسانها را جلب می کند.

این انسانها در تمامی جنبه های اجتماعی موفقیت هایی به دست می آورند.که نخستین این موفقیت ها،سیاست می باشد.متولدین تیر ماه از بروز،احساسات،زندگی خصوصی و افکار و عقاید خود،اجتناب می ورزند.وهمه چیز را با احتیاط کامل پنهان می کند.متولد تیر ماه،در واقع،کمی خجالتی و محجوب می باشد.و چون این احساس خجالت با شک و تردید،توأم است،هرگز از خود و زندگی خود،تعریف نمی کند.انسان متولد تیرماه را می توان،«زیر بنای اجتماع» نامید.زیرا وی به خانواده و خانه و وطن خود وابسته می باشد.وهمیشه با احتیاط و به دقت رفتار کرده و به دیگران ضرر نمی رساند.

 

بدبینی :

شما تحت تأثیر ماه هستید و گاهی خوش بین و گاهی نیز بدبین می شوید.واین دقیقآ مانند پدیده جزر و مد هست.ممکن است که حتی در شادترین لحظه ها،سگرمه هایتان در هم رفته و اخم کرده و یا چشمانتان پر از اشک شود.ستاره ماه به شما خصوصیات اسرارآمیزی ارزانی داشته که هرگز در هیچ کس دیگری،وجود ندارد.ء

 

ستاره شما :

هر ماهی ستاره مخصوص به خود را دارد.ونیرویی که شما را تحت تأثیر خود قرار می دهد،یک ستاره نیست بلکه ماه می باشد.ماه برای زمین بعد از خورشید،مهمترین سیاره است.برخلاف خورشید که شخصیت و ظاهر شخصی را تعیین می کند،ماه عالم درونی و روحی فرد را تحت تأثیر قرار می دهد.این نیروی درخشان و زیبا که می تواند تحت تأثیر ستارگان دیگر باشد،احساس و عاطفه محض است.شما انسانی احساسی از گروه آب در ماه تیر و برج خرچنگ هستید.واگر به این خصوصیات،تأثیر ماه که موجب جزر و مد دریاها شده اضافه گردد،گاهی شما را هیجان زده و گاهی کسل و غمگین می کند و نشانگر این نکته هست که شما انسانی حساس،ملایم،درونگرا و رمانتیک هستید.

اما شما این احساس خود را پنهان کرده و از آشکار کردن عالم درونی خود اجتناب می ورزید و تصور می کنید که این کار به ضرر شما تمام می شود.خصوصیات شما،درست مانند سمبل ماده خود خرچنگ می باشد.خرچنگ جانوری بسیار سخت پوست و بسیار قوی می باشد.اما تصور کنید که بعد از خارج شدن از پوسته خود چقدر عاجز و ناتوان می باشد.شما از سختی و ملایمت پدید آمدهاید.کسانی که قدرت،پس زدن ماسکی را که به صورت زده اید،داشته باشند،از حساسیت و ملایمت شما بسیار تعجب می کنند.

 

بی دقتی :

بزرگترین ایراد و اشتباه،متولد تیر ماه،در زندگی،بی دقتی می باشد.ممکن است او به سخنان شما خوب گوش نداده و یا آنها را اشتباه درک کند.

 

کینه :

انسان متولد تیر ماه،هرگز بدی ها را فراموش نمی کند و هر موقع آن را به خاطر آورد،عصبانی و خشمگین شده و یا دلش به درد می آید.حتی اگر این ناحقی و بدی در مورد او،مربوط به دوران کودکی باشد،باز هم آنها را فراموش نمی کند.حس ششم متولد تیرماه،باعث می شود که او،پنهان ترین جنبه های رفتاری و فکری طرف مقابل خود را حدس بزند.متولدین تیر ماه زمانی که،نقطه ضعف،انسان شرور و بدکار را دریابد،نقشه خود را کشیده و اجرا می کند.وچون کینه عمیقی دارد،انقام شدیدی می گیرد.انسان های تیر ماه که تحت تأثیر ماه هستند،مانند آب در هر ظرفی جای می گیرند و استعداد تقلید هم دارند و خیلی زود تحت تأثیر قرار می گیرند.

 

خجالت :

اگر در لحظه متولد فرد تیر ماهی،ستاره دیگری ندرخشد،او بسیار خجالتی خواهد بود.حتی اگر ثروت و شهرت بزرگی داشته و به موفقیت های زیادی نایل شود،به علت کم رویی و خجالتی بودن،در بیان احساسات خود به دوستان و نزدیکان،با سختی مواجه می شود.

 

ادب و نزاکت:

مرد متولد تیر ماه،قبل از هر چیز،انسانی مؤدب و با نزاکت می باشد.او دائمآ به شما توجه کرده و احترام شما را خواهد داشت.و برای خشنودی و راحتی شما و این که دلخور نشوید،از هر کاری که از دستش برآید کوتاهی نمی کند.

 

حساب:

در واقع،برج خرچنگ،حساب را تمثیل نمی کند.و مرد متولد تیر ماه،علاقه زیادی به ریاضی و حساب ندارد.اما به نظر می آید که،وی با ماشین حسابی در مغز خود،آفریده شده و هر نوع حسابی را به راحتی در مغز خود حل می کند.برای جلب توجه این مرد،باید به طرز لباس پوشیدن خود بیشتر دقت کنید.زیرا او همیشه از انسان های منظم و مرتب،خوشش می آید،و خود نیز لباس های ساده،ظریف و شیک،انتخاب می کند.

 

احساس:

بعضی متولدین مرد تیر ماه،به هیچ وجه نمی توانند عشق خود را اعتراف کنند و خجالتی می باشند. وزنانی که می توانند آنها را خوشبخت کنند،بعد از مدتی از آنها دور شده و به راه خود ادامه می دهند.ودر این مورد نیز نمی توانید کمکی به او بکنید.شما هر چه به وی توجه کرده و نزدیک شوید،به همان نسبت او نیز خوب و خوش رفتار خواهد بود.این مرد بسیار حساس از شعر و موسیقی بسیار لذت می برد،و بخصوص آهنگ های پراحساس و رمانتیک و عاشقانه را،بسیار دوست می دارد.

 

لجاجت و اصرار:

مرد متولد تیرماه،بعد از ین که،از عشق و علاقه شما مطمئن شد،و عشق و علاقه خود را نسبت به شما بازگو کند،دیگر از خجالت و کم رویی،به کلی رها شده و در ابراز عشق خود،اصرار و لجاجت به خرج می دهد.

و هرگز قصد،رها کردن شما را ندارد.و شما را مانند خرچنگی در چنگال خود گرفته و تصمیم دارد که تا آخر عمر با شما زندگی کرده و هرگز جدا نشود.اما در میان مردان متولد تیر ماه،شخصیت های متفاوتی نیز دیده می شود.و احتمال دارد فقط به یک زن،وابسته نبوده و به به دفعات عاشق شوند.در واقع تمامی مردان تیر ماه،حریص و آتشین هستند.اما بعضی به سکس وابستگی زیادی داشته و ممکن است،چند بار ازدواج کنند.

 

مشروبات:

مرد متولد تیر ماه،از گروه آب می باشد.به همین سبب آب را خیلی دوست دارد.هر روز استحمام کرده و تمیز و مرتب است.رفتن به دریا،سیاححت با قایق بادبانی،از سرگرمی های مورد علاقه او می باشد.بعلاوه مایعات را نیز بسیار دوست می دارد.تعدادی از آنها با مشروبات الکلی میانه خوبی دارند.اما اگر هنگام تولد،ستاره دیگری تأثیر قوی نداشته باشد،الکل برای تمامی مردان متولد تیرماه مناسب نمی باشد.

 

خانه و فرزندان:

برای مرد متولد تیر ماه،هیچ چیزی به اندازه همسر و فرزندان و خانه اش،مهم نیست او در پی امنیت مادی می باشد.اما برای همسر،فرزندان و یا مادرش تمام دارایی خود را بدون تأمل و تفکر،فدا می کند.خانه مرتب و تمیز،همسری شیک پوش و فرزندان با تربیت و تر و تمیز،از ایده آل های او می باشد

 

قدرت حدس و درک واقعیت:

به مرد متولد تیر،هرگز دروغ نگویید،زیرا،حتی اگر بسیار خوب نقش بازی کنید،او واقعیت را حدس می زند.باید همیشه نسبت به او روراست و صادق باشید ونباید کاری کنید که حس حسادت او را برانگیزید.این انسانها حتی دوستان بسیار صمیمی خود را قبول ندارند،پس شما بی نظیر ترین زن دنیا هستید که مورد قبول و تأیید او می باشید.

QR Code For: طالع بینی مرد متولد تیر ماه

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.