سرخط خبرها

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

  مهرنوش خوانندهٔ ایرانی است. او اصالت شیرازی دارد و تا پایان دورهٔ تحصیلش در دانشگاه به همراه خانواده‌اش در شهرستان قرچک ورامین می‌زیست. مهرنوش دارای مدرک کارشناسی ارشد آمار و ریاضی از دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد… او با برنده شدن گرین کارت لاتاریبه کشور آمریکا مهاجرت کرد و اکنون در یکی از شهرهای ایالت تگزاس به همراه همسر و تنها فرزندش که سام نام دارد زندگی می‌کند.

خوانندگی

مهرنوش فعالیت حرفه‌ای خود را در تیرماه ۱۳۸۹ با انتشار اولین کلیپ خود به نام «نرو» آغاز کرد و بعد از آن با انتشار کلیپ معروف «چشمات» به سرعت به شهرت رسید. اولین آلبوم او به نام «چشمات» در بهمن همان سال و اندکی پس از انتشار آهنگ «کم میارمت» که بعد از آهنگ «چشمات» پرطرفدارترین آهنگ آلبومش بود، منتشر شد. در تهیهٔ این آلبوم کامران رسول‌زاده با آهنگ‌سازی و ترانه‌سرایی و جمال خدامی با تنظیم قطعات او را همراهی می‌کردند. تمامی کلیپهای آلبوم چشمات به کارگردانی سیروس کردونی است که مدیر برنامه های وی نیز بود و نقش بسزایی در معرفی و شهرت زودهنگام مهرنوش داشت.

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

تعلیمات آواز مهرنوش به گفته خودش منحصر است به سه ماه شرکت در کلاس آواز نزد استاد میری -قبل از رفتنش به آمریکا- و سه ماه تعلیم صداسازی نزد دکتر مهدی شمس نیکنام که همزمان با ضبط آلبومش در ایران بود.

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

او در سال ۱۳۸۶ به کشور آمریکا مهاجرت کرده است و اکنون در شهر سن آنتونیو واقع در ایالت تگزاس به همراه همسرش آقای اسداللهی و تنها فرزندش که سام نام دارد زندگی میکند او تا پیش از مهاجرت کارمند بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و به مدت سه سال و نیم نیز در دانشگاه پیام نور خمین به تدریس ریاضیات مشغول بوده است.

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

 

“شب آخر

شب آخر است . خسته از میهمانی شبانه به خانه برگشته ایم . تلوزیون را روشن می کنم و کانال های ایرانی را جستجو می کنم . از روی کانال ها رد میشم . یهو برمی گردم عقب . یه چیزی نگهم می داره .یه ملودی خوب و گوشنواز. 

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

یه دختر سبزه و زشت با موهایی کوتاه وگلی قرمز بزرگ و بی ریخت در گوشه سرش و با پیراهنی آبی و شلواری سیاه، چتری سفید به دست گرفته . همه چیزش تکمیله . قیافه و ریخت و هیکلش همه چی تمومه دیگه . می گم ببین طرف چه جسارت و شجاعتی داره اومده خواننده بشه .

موسیقی شروع میشه و دخترک شروع می کنه به راه رفتن و خوندن :

تو که چشمات خیلی قشنگه رنگ چشمات خیلی عجیبه تو که این همه نگاهت واسه چشمام گرمُ نجیبه

می دونستی که چشات شکل یه نقاشیه که تو بچگی میشه کشید می دونستی یا نه؟ می دونستی یا نه؟ می دونستی که توی چشمای تو رنگین کمونو میشه دید می دونستی یا نه؟ می دونستی یا نه؟

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

می دونستی که نموندی دلمو خیلی سوزوندی چشاتو ازم گرفتی منو تا گریه رسوندی می دونستی که چشامی، همه ی آرزوهامی می دونستی که همیشه تو تموم لحظه هامی

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

تو که چشمات خیلی قشنگه رنگ چشمات خیلی عجیبه تو که این همه نگاهت واسه چشمام گرمُ نجیبه می دونستی همه ی آرزوهامو واسه ی چشم قشنگ تو پروندم، رفتش می دونستی یا نه؟ می دونستی یا نه؟ می دونستی که جوونیمو واسه چشم عجیب تو سوزوندم، رفتش می دونستی یا نه؟ می دونستی یا نه؟

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

می دونستی که نموندی دلمو خیلی سوزوندی چشاتو ازم گرفتی منو تا گریه رسوندی می دونستی که چشامی همه ی آرزوهامی می دونستی که همیشه تو تموم لحظه هامی…

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

اسمش «مهرنوش» است . اگه چشماتونو ببندین و فقط صداشو و موسیقیشو بشنوید غوغا کرده . ترانه دلنشین و قشنگیه به نظرم ازاون هایی است که مدتها تو یاد می مونه . حالا فکر می کنید ترانه سرای واقعیش کی باشه ؟!!!!!!!!!!

به کار شب آخر ما و حکایتی که بر من گذاشت میاد .بماند !!!!    “

 

مطلب مهرنوش

روز گذشته کامنتی از مهرنوش درمورد این مطلب دریافت کردم که خیلی ناراحت و شرمسارم کرد . طبق معمول ابتدا در صحت و سقم راقم و نویسنده مطلب شک کردم اما بعد از تحقیق متوجه شدم نویسنده  مهرنوش است و از قضا از دوستان خوب وبلاگ نویس و فعال در فضای وب نیز هست و حالا در عالم موسیقی نیز هنرنمایی می کند.متن کامنت مهرنوش را بخوانید :

“سلام آقای حسنی

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

چه اتفاق جالبی بود که سر از اینجا در آوردم. اسم من مهرنوش است. همان دخترک سیاه و زشتی که با اعتماد به نفس، جسارت و شجاعتی که شما را به حیرت واداشته آمده و آواز می خواند. راستش درست نفهمیدم منظور شما از جسارت و شجاعت چه بود یعنی همه ی شما در طراحی چهره هایتان نقش داشتید و من کوتاهی کرده ام؟ یا اینکه دختری شبیه من احساس نباید داشته باشد؟نبایدبخواند؟نبایدعاشق باشد؟

در مورد لباس و چیزهای دیگری که شما را آزار داده است انتظار داشتم شما که اهل مطبوعات هستید بدانید که تمام تصمیمات با کارگردان است  نه من.خوب با این حساب از جانب خدا به خاطر چهره ام ازتان عذر خواهی می کنم. کسی تا بحال به من نگفته بود که دارم در دنیای پری رویان زندگی می کنم وگرنه حتمن جسارت نمی کردم که آواز بخوانم .”

 

اعتراف

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

«فرزاد حسنی» که تلاش کرده است در این سه سال اخیر کمتر آزارش به جانداران و مخلوقات خداوند  حتی اشیا عالم برسد، به راحتی و با همین چند خط نوشته که شما را نیز در خواندنش سهیم کرده دل انسانی را شکسته و از این بابت بسیار متاسف است و در همین فضای اشتراکی از مهرنوش عذرخواهی می کند و صمیمانه آرزو می کند مهرنوش عذرخواهیش را در این دنیا بپذیرد و حلالش کند و حساب را به فردا روز قیامت وامگذارد. در عین حال همچنان به کلیپ ساخته شده و بازی مهرنوش در این کلیپ ایرادهای جدی و اساسی وارد می داند که به قول مهرنوش شاید به کارگردان مرتبط باشد،اما کتمان نیز نمی کند که بخش هایی از کلیپ بسیار زیبا و درخشان است . در مورد این ترانه  نیز اعتراف می کنم که در این مدت بارها و بارها به آن گوش فرا داده ام و به گمانم با همه ویژگی ها و ترکیب نقاط قوت و کاستیش، ترانه ای دل انگیز و ماندگار خواهد بود ودر حافظه موسیقیایی ایرانی جماعت جزو معدود آهنگ های تولیدی لس آنجلسی است که در یادها باقی خواهد ماند .به یقین بخش قابل توجهی از این ماندگاری به خاطر صدای مهرنوش و متن ترانه است و حتما قیافه هیچ تاثیری در این امر نخواهد داشت .

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

احتمالا به هنگام نوشتن حال خوشی نداشته ام که چیزهای بی ربط را به هم ربط داده ام وگرنه الان و در لحظه اکنون و در عین هوشیاری اذعان می کنم

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

که هنر ازهر که سرزند راهنرمندش می خوانند و هنرمند بالفطره و بالقوه و اساسا زیبا است و زیباپسند و به این ترتیب صورت ظاهر در پشت صورت هنر مخفی و البته بی اهمیت باقی می ماند .

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

دیگر اینکه باز هم حق با مهرنوش است و کمتر کسی را داریم که از قیافه و ظاهرش کاملا راضی باشد و خوشش بیاید(خودشیفتگان را فاکتور می گیریم) و نکته آخر اینکه به تجربه دریافته ام که خداوند باریتعالی به یکباره و همیشه همه چیز را به انسان نمی دهد و انسان همیشه ترکیبی است از نقاط قوت و ضعف و در این سه دهه از عمرم کسی را ندیده ام که کامل کامل باشد و یک جای کارش نلنگد و این را به حساب تدبیر الهی می گذارم که حتما ناظر برماست و ظرفیت هرکدام ما را می داند و براساس آن نسبت به ما لطف و عنایت داشته و دارد . به گمانم این توضیحات و عذرخواهی رسمی برای رساندن منظور کافی باشد .ختم کلام .

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

وبه احترام مهرنوش در انتهای پست بخوانید یکی از شعرهای مهرنوش را که زیبا یافتمش به وقت خواندن :

کنار می آیم

          با همه چیز…

چون زنان روسپی

         با همه کس…

به من بگو

کنار اینهمه بی تو بودن

                                چرا؟

                                   با تو کنار نمی آیم…

عکس های مهرنوش خواننده

عکس های مهرنوش خواننده

QR Code For: عکس های مهرنوش خواننده

درباره ی jizjiz

۳ دیدگاه

  1. خوشگله همه چی تموم

  2. خوشگله همه چی تمومه

  3. با سلام بعد از یاد خدا با شنیدن صدای دلکش و ترانه های بسیار زیبای مهرنوش احساس آرامش میکنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.