سرخط خبرها

نرم افزار میلرلایت mailerlite

ارسال ایمیل تبلیغاتی و گروهی در قالب خبرنامه های الکترونیکی و ایمیلی می تواند منجر به تحول چشم گیری در سازمان شما گردد.


تحقیقات نشان می دهد پس از کمپین های بهینه سازی برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ در رتبه دوم تاثیرگذارترین ابزارهای مناسب برای بازاریابی الکترونیکی قرار گرفته است. اجرای اصولی و درست خبرنامه های الکترونیکی می تواند تا ۳۰ درصد فروش یک کسب و کار را افزایش داده و یک ارتباط منسجم و مرتب را بین کسب و کارها و مشتریان برقرار نماید.

نرم افزار ارسال ایمیل با کارایی بالا و سادگی کامل نیازهای واقعی شما را در حوزه ایمیل مارکتیگ و ارسال ایمیل گروهی پوشش می دهد. ما از تکنیک های پیشرفته و به روز برای اینکه ایمیل های ارسالی توسط شما در Inbox مشتریانتان قرار گیرد استفاده می کنیم.


دقت کنید که نرم افزار  میلرلایت mailerlite برای ارسال ایمیل به مشتریان و یا کسانی که عضو خبرنامه شما می باشند کاربرد دارد و قابل استفاده برای ارسال ایمیل های اسپم نمی باشد. چرا که اصولا ایمیل های تبلیغاتی اسپم به شما نتیجه مناسبی نمی دهد، تحقیقات نشان می دهد که ارسال ۳٫۵ میلیون ایمیل اسپم می تواند فقط منجر به ۲۸ خرید شود!
برای مشاهده ویژگی های کامل نرم افزار ارسال ایمیل گروهی ادامه مطلب را دنبال کنید.

 

نرم افزار میلرلایت mailerlite

نرم افزار ایمیل مارکتینگ میلر لایت

از ابزارهای که به شکل قابل توجهی به کسب و کارها کمک می کنید بازاریابی از طریق ایمیل یا خبرنامه های الکترونیکی است. 

ارسال ایمیل های مداوم و مرتب به مشتریان بالقوه و بررسی گزارشات ایمیل های ارسال می تواند داده های مناسبی را برای تصمیم گیری های تجاری در اختیار کسب و کارها قرار دهد. 

امروزه این شیوه یکی از موثرترین شیوه های تولید کیس بازاریابی (Lead) برای کسب و کارها می باشد. یکی از نرم افزار های مناسب ایمیل مارکتینگ نرم افزار MailerLite می باشد، این نرم افزار با هدف ارائه سرویس به کسب و کارهای کوچک تولید شده است به همین دلیل دو ویژگی اساسی را در خود دارد، اول اینکه ساده و با کیفیت است و دوم اینکه از نظر قیمتی بسیار مناسب می باشد. 

 

برخی از ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ میلر لایت 

۱- امکان طراحی قالب ایمیل ها به صورت Drag and Drop 
۲- امکان افزودن اعضای دفترچه تلفن از طریق API 
۳- امکان ارسال ایمیل به یک گروه یا کل اعضاء (با کیفیت بالا در inbox) 
۴- امکان ارسال ایمیل در آینده 
۵- گزارش کامل ایمیل ها ارسالی (تعداد باز شده، تعداد کلیک شده، تعداد اسپم شده و …) 
۶- گزارش کاملی ایمیل های ارسال به یک شخص 
۷- و ده امکان هیجان انگیز دیگر 

نکته قابل توجه در این نرم افزار قیمت های بی نظیر این نرم افزار می باشد که در مقایسه با سایر نرم افزارهای موجود بسیار مناسب می باشد.

 

قیمت های نرم افزار  میلرلایت mailerlite به شرح ذیل می باشد:

۱۰٫۰۰۰ مخاطب یکساله نامحدود ارسال ایمیل فقط ۹۹ دلار
۲۰٫۰۰۰ مخاطب یکساله نامحدود ارسال ایمیل فقط ۱۹۸ دلار
۳۰٫۰۰۰ مخاطب یکساله نامحدود ارسال ایمیل فقط ۲۹۷ دلار
۴۰٫۰۰۰ مخاطب یکساله نامحدود ارسال ایمیل فقط ۳۹۶ دلار
۵۰٫۰۰۰ مخاطب یکساله نامحدود ارسال ایمیل فقط ۴۹۵ دلار

 

با میلر لایت رایگان ایمیل انبوه ارسال کنید 

دوستان من جهت ارسال ایمیل سایت mailerlite.ir رو دیدم و یک اکانت یک ماهه تست رایگان گرفتم که میشه روزانه برای ۱۰۰۰ کاربر به تعداد نامحدود هر چند بار که میخواهین ایمیل ارسال کرد 
گفتم اینجا لینکش رو قرار بدم 

توضیحات بیشتر داخل سایتش اومده و جالبه و انواع پلان های مختلف هم داره (دامنه ir هم داره ولی سایتش خارجیه)
من با چند تا ایمیل با هرکدوم روزی ۵۰۰ تا ارسال میکنم 

 

نسخه ۳۰ روزه رایگان شامل می شود :

  • دسترسی به تمام ویژگی ها
  • تا ۱۰٫۰۰۰ مشترک
  • پشتیبانی عالی از مشتریان

البته رایگانش تا ۱۰۰۰ تا کاربر اجازه ارسال به تعداد نامحدود میدهد ولی من ۱۰۰۰ تا که ارسال شد گروه رو پاک میکنم و گروه جدید وارد میکنم و مجدد ارسال میکنم 
خوبیش اینه که میتونید از فایل اکسل و تکست نیز اطلاعات وازد کنید و یک صفحه حرفه ای طراحی و ارسال کنید
تعداد ایمیل های باز شده و آماری از این قبیل هم بهتون میده.

 

شرایط استفاده از میلرلایت

شرکت میلرلایت، ضمن ابراز خوشنودی و تشکر بابت افزایش قابل توجه تعداد مشتریان ایرانی، لازم می بیند که نکاتی را جهت حفظ و افزایش کیفیت خود به مشتریان گوشزد نماید. 
با توجه به اینکه استفاده نادرست از این ابزار (اسپم کردن) صدمات جدی به شرکت میلرلایت و همچنین کسب و کار مشتریان وارد می کند، خواهشمند است موارد ذیل را به صورت جدی در استفاده از میلرلایت رعایت نمایید:

اسپمینگ (اسپم یعنی هر نوع ایمیل که شما به کاربران بدون اجازه آنها ارسال می کنید) در میلرلایت ممنوع می باشد و بلافاصله باعث غیر فعال شدن حساب کاربری شما می شود
در صورتیکه نرخ اسپم کردن ایمیل های که شما به مخاطبان خود ارسال می نمایید بیش از ۰٫۱ درصد باشد (یعنی در ۱۰٫۰۰۰ ارسال بیش از ۱۰ نفر) حساب کاربری شما در میلرلایت مسدود خواهد گردید و هیچگونه وجهی بابت مدت باقی مانده حساب کاربری به شما برگردانده نخواهد شد.
در میلرلایت شما فقط در شرایط زیر می توانید آدرس ایمیل مشتریان خود را حذف کنید : در صورتی که تمایل به حذف ایمیل از آدرس ایمیل های مشتریان خود داشته باشید شما فقط می توانید ۱۰% از ظرفیت لیست ایمیل خود را پاک کنید.حال ظرفیت اکانتتان پر شده باشد یا نه تفاوتی ندارد شما در مدت زمان اعتبار اکانت خود تنها می توانید ۱۰% ظرفیت لیست ایمیل را پاک کنید. به طور مثال در صورتی که اکانت ۱۰۰۰۰تایی خریداری کرده باشید تنها مجاز به حذف ۱۰۰۰ آدرس ایمیل می باشید. توجه داشته باشید در صورتی که بیش تر از حد مجاز ایمیل پاک کنید اکانت شما توسط میلرلایت بسته خواهد شد. 
در میلرلایت شما فقط می توانید به افرادی با شرایط ذیل ارسال ایمیل داشته باشید:○ در فرم عضویت وب سایت شما ثبت نام کرده باشند
○ از شما خرید کرده باشند و یا مشتری شما باشند
○ به گونه ای دیگر ایمیل شان را با رضایت در اختیار شما قرار داده باشند
این نرم افزارها به شکایت آدرس های شرکتی (info@) به شدت حساس می باشد. در صورتیکه در لیست خود از این گونه آدرس ها دارید مطمئن شوید که دریافت کنندگان اجازه ارسال ایمیل را به شما داده اند

 

نکاتی برای کاهش نرخ اسپم کردن ایمیل های شما توسط گیرندگان:

حتما در ابتدای متن ایمیل خود این جمله را قرار دهید: این ایمیل به واسطه عضویت شما در خبرنامه …. ارسال گردیده در صورت عدم تمایل به دریافت از طریق لینک لغو اشتراک اقدام کنید
سعی کنید تعداد ارسال های خود را در هفته کاهش دهید، ارسال چند باره ایمیل در روز علاوه براینکه بازگشت مناسبی برای شما نخواهد داشت موجب افزایش نرخ اسپم کردن ایمیل های شما خواهد شد.
سعی کنید علاوه بر محتوای تبلیغاتی محتوای مناسب آموزشی در حوزه کاری خود به مخاطبان ارسال نمایید
از عناوین جذاب تر استفاده کنید، عناوین تکراری و پرکاربرد نرخ اسپم کردن ایمیل های شما را افزایش می دهد
به هیچ وجه از بانک های ایمیل خریداری شده استفاده نکنید
QR Code For: نرم افزار میلرلایت mailerlite

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.