سرخط خبرها

همسر صبا راد

همسر صبا راد

جزئیاتی از زندگی شخصی صبا راد مجری برنامه به خانه برمی گردیم و همسرش! + عکس

«صبا راد» مجری تلویزیون و «مرتضی علی آبادی» مدیر مجموعه تنیس استقلال است. راد مدتهاست که با اجرای برنامه «به خانه بر می‌گردیم» مخاطبان بسیاری را به تماشای این برنامه در تلویزیون دعوت کرده و علی آبادی هم در جوانی کارنامه درخشانی دارد. گفت‌وگویی با آن‌ها را در ادامه این مطلب بخوانید که دیرزمانی از ازدواجشان نگذشته و به قول معروف هنوز در حال و هوای روزهای اول زندگی مشترکند…

همانطور که میدانید خانم صبا راد مجری برنامه (به خانه بر میگردیم) چندی پیش با یکی از بهترین دوستانم مرتضی علی آبادی که مدیر ورزشی هستند زندگی مشترک آغاز کردند. و به خانه بخت رفتند. خانه ای که با توکل به خدا و عشق به دستان مرتضی علی آبادی ورزشکار خوش نام و مدیر موفق مجموعه ورزشی تنیس استقلال ساخته شده است. به مبارک باد این آغاز زیبا مروری داشته باشیم به کارنامه حرفه ای این زوج جوان…

 

صبا راد کارش را سال ۷۹ از رادیو آغاز کرد. و به عنوان گوینده نویسنده و تهیه کننده رادیو تا سال ۸۸ در خدمت این رسانه بود. و در  این سالها بارها به عنوان گوینده و نویسنده برتر در جشنوره ها انتخاب شد. در سال ۸۸ وی به دعوت دوست و استاد همیشگی اش خانم دکتر مریم جلالی به شبکه ۵ پیوست و از ان سال تا امروز مجری برنامه تلویزیونی به خانه بر میگردیم شد. البته در عرصه تهیه کنندگی تلویزیون  تولید برنامه ۱۰۰ قسمتی  (دنیای تهران) را دارد  که در حال حاضر هر روز از شبکه تهران ساعت ۱۳:۱۵ در حال پخش هست…

 

 اما

مرتضی علی آبادی  از کودکی رویای فوتبال و فوتبالیست شدن را در سرش داشت. سالها بدنبال این عشق پا به توپ بود. و امروز او در عرصه مدیریت ورزشی بسیار کار آمد و سرشناس است. او در حال حاضر مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال می باشند…

عکس صبا راد

سوابق ورزشی : بازیکن سابق پرسپولیس (سال ۷۹) – نیروی زمینی – شاهین بوشهر – آتش نشانی و دارای مدرک مربیگری  فوتبال آ  آسیا می باشد.

 

سوابق مدیریتی : کارشناس ورزش و مشاور شهردار نواحی یک و دو منطقه دو تهران –  مدیر برگزاری مسابقات شهرداری منطقه دو تهران  –  مدیر  تنیس مجموعه ورزشی انقلاب و آزادی و مسئول اجرایی استادیوم یکصد هزرار نفری – مدیر اجرایی شرکت کاربرد جزیره کیش – مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره تنیس هنرمندان و در حال حاضر مدیر مجموعه ورزشی تنیس  استقلال می باشد…

 

مراسم عقد این دو نفر نیز چندی پیش با حضور  خانواده علی آبادی و راد و نیز تعدادی از هنرمندان و خانواده هایشان  از جمله حمید ماهی صفت و شهرام قائدی و امیر حسین رستمی برگزار شد .

عکس صبا راد

به عشق بعد از ازدواج معتقدید یا قبل از آن؟
صبا راد: این روز‌ها بسیاری از افراد فکر می‌کنند، بهترین راه برای ازدواج، آشنایی پیش از ازدواج است، چرا که بر این باورند عشق قبل از ازدواج ضامن دوام زندگی مشترکشان است. در صورتی که عشقی که بعد از ازدواج به وجود می‌آید، به مراتب پایدار‌تر از عشق قبل از ازدواج است، چون شما هر چقدر هم که پیش از ازدواج با فردی آشنا باشید، اما تا با او زیر یک سقف نروید، به شناخت واقعی دست پیدا نیم کنید و عشق و شناخت، بعد از اینکه دو نفر زندگی مشترکشان را شروع کردند، توامان با هم به وجود می‌آید و رفته رفته پررنگ‌تر می‌شود.

عکس صبا راد

مرتضی علی آبادی: کاملا با نظر صبا موافق هستم. من قبل از اینکه تصمیم به ازدواج بگیرم همیشه به این موضوع معتقد بودم و به همین خاطر هیچ وقت تصویری برای ازدواج به گونه‌ای دیگر و به شکل آشنایی پیش از ازدواج نداشتم، دوست داشتم همه چیز درست و بر طبق اصول تعریف شده سنت‌هایمان پیش برود.

ملاکتان برای ازدواج چه بود؟
مرتضی علی آبادی: یکی از نکاتی که همواره برای من به عنوان ملاک انتخاب همسر قرار داشت، ایمان و اعتقادات فرد مقابل و پاکدامنی و حجب او بود و اینکه به اصول و قواعد خانه و خانواده پایبند باشد و برای آن احترام قائل باشد، خوشبختانه صبا تمام این خصوصیات را داشت، ضمن اینکه هنرمند توانایی بود در آن مقطع که به عنوان مخاطب برنامه‌های او را دنبال می‌کردم، همیشه حجب و نوع بیان هنرمندانه او در اجرا برای من جالب بود، بدون اینکه تصوری نسبت به آینده مشترک داشته باشم و حال خیلی خوشحالم که این اتفاق برای هر دوی ما افتاده است.
صبا راد  : همیشه دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که به لحاظ عقاید و نوع نگاه به من نزدیک باشد و در زندگی‌اش از دروغ پرهیز کند و صادق باشد. در سه جلسه‌ای که پیش از ازدواج برای آشنایی داشتیم، متوجه شدم، مرتضی هم دقیقاً مانند من فکر می‌کند و برای او هم مثل من، صداقت در زندگی مشترک اهمیت زیادی دارد، ما با این پیش شرط با یکدیگر صحبت کردیم، که هرگز به هم دروغ نگوییم و نسبت به یکدیگر صادق باشیم، حتی اگر این صداقت ما را در مقطعی ناراحت کند، خوشبختانه تا اینجای کار که هر دو به این شرط پایبند بودیم.

عکس صبا راد

به سبک سنتی ازدواج کردید؟
صبا راد: شاید برای بعضی‌ها عجیب و حتی غیر قابل باور به نظر برسد اما من و همسرم کاملاً به شکل سنتی با یکدیگر آشنا شدیم ما از طریق یکی از دوستانم، به هم معرفی شدیم و در مدت زمان کوتاهی با یکدیگر در مورد دیدگاه‌هایمان، پیرامون ازدواج صحبت کردیم متوجه شدیم که به لحاظ ذهنی به هم شباهت داریم به همین خاطر خیلی زود پای سفره عقد نشستیم.
مرتضی علی آبادی: زمان بین آشنایی و دوره عقد ما به کمتر از یک ماه رسید، اما در طول همین مدت کوتاه، ما به شناخت خوبی از یکدیگر دست پیدا کردیم و متوجه شدیم تفاهم در کلیات می‌تواند به ما کمک کند تا در جزئیات هم به هم نزدیک شویم.

استرس مراسم خواستگاری بیشتر است یا اجرای زنده؟
صبا راد: نمی‌توانم بگویم در مراسم خواستگاریمان استرس نداشتم. چون استرسم در این مراسم از اجرای برنامه زنده تلویزیونی هم بیشتر بود. بخشی از این استرس به این خاطر بود که مراسم و خواستگاری و به دنبال آن عقد ما خیلی سریع رخ داد و من تا به خودم آمدم دیدم بله را گفته‌ام… خلاصه خانواده مرتضی که برخلاف ما بسیار پرجمعیت هستند یک رسم جالب دارند و اینکه هر کدام از اعضای خانواده‌اش که به مراسم ما آمد دسته گلی به دست می‌گیرد و این موضوع باعث شد که خانه ما در عرض چند دقیقه به گلخانه بدل شود، که این رسم برای من بسیار شیرین و ارزشمند و جالب بود.

عکس صبا راد

مادرتان اجرای همسرتان را در سیما دیده بودند؟
مرتضی علی آبادی: رویکرد برنامه‌هایی که معمولاً صبا اجرای آن را برعهده دارد به گونه‌ای است که خانم‌ها بیشتر مخاطب آن هستند. به همین خاطر مادرم با علاقه خاصی برنامه ایشان را دنبال می‌کرد و نکته جالب اینجاست که علاقه خاصی به سبک اجرای ایشان داشتند و معتقد بودند ایشان خیلی عالی اجرا می‌کند، در آن مقطع من تنها به عنوان یک مجری و هنرمند نسبت به ایشان شناخت داشتم و احترام زیادی هم برایشان قائل بودم، اصلاً فکر نمی‌کردم یک روز، دست تقدیر ما را کنار سفره عقد بنشاند.
صبا و مرتضی: ما هیچ کدام اهل برگزاری مراسم تشریفاتی برای عروسی نیستیم. البته نمی‌خواهیم به این بهانه از دوستان و فامیل‌هایمان دعوت نکنیم ما دوست داریم بیش از اینکه یک شب تشریفاتی را به وجود آوریم یک شب خاطره انگیز را برای دوستانمان خلق کنیم به همین خاطر دوستانمان نباید منتظر عروسی تشریفاتی ما باشند.

QR Code For: همسر صبا راد

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.