سرخط خبرها

کامپوننت پیام در جوملا

سیستم مدیریت محتوا جوملا یکی از انعطاف پذیر ترین سیستم های مدیریت محتوا است که امکانات بی نظیری را به کاربران میدهد یکی از این امکانات امکان ارسال پیغام خصوصی بین کاربران میباشد . بدین معنی که هر کاربر بتواند به کاربران دیگر پیغام خصوصی ارسال نماید

کامپوننت پیام خصوصی در جوملا:

با استفاده از کامپوننت پیام خصوصی میتوانید بین خود و سایر مدیران سایتان پیام خصوصی رد و بدل کنید! این کامپوننت در واقع برای این منظور ایجاد شده که اگر وب سایت شما دارای چند مدیر مختلف است ،مدیران بتوانند بین یکدیگر پیامهایی را ارسال و دریافت کنند. برای ورود به کامپوننت پیام خصوصی از منوی کامپوننت ها بر روی گزینه پیام خصوصی (پیغام ها) کلیک نمایید.

کامپوننت پیام در جوملا

در صورتی که بخواهید پیامی را به مدیر دیگری ارسال کنید کافیست بر روی گزینه “جدید” کلیک نمایید.با اینکار پنجره ای را خواهید دید که در آن جزئیات پیام خود را باید مشخص نمایید.

کامپوننت پیام در جوملا

با کلیک بر روی گزینه انتخاب کاربر میتوانید مدیر دیگری را انتخاب کنید (این مدیر شخصی است که شما قصد دارید برای او پیام خصوصی ارسال نمایید) موضوع پیام خود را اینجا وارد نمایید متن پیام خود را در این قسمت وارد نمایید. برای ارسال پیام خود کافیست که بر روی گزینه ارسال کلیک نمایید. پس از ارسال پیام شما ، مدیر مروبطه نیز در صورتی که وارد بخش مدیریت شود میتواند پیامهای دریافتی را ملاحظه نموده و به انها پاسخ دهد.. 

QR Code For: کامپوننت پیام در جوملا

درباره ی jizjiz

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.