سرخط خبرها

کلاه قرمزی ۹۴

کلاه‌قرمزی نام شخصیت عروسکی ایرانی است که توسط ایرج طهماسب و حمید جبلی خلق شده‌است. فیلم‌های ساخته‌شده براساس این شخصیت از پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران است.

کلاه‌قرمزی با بیش از دو دهه فعالیت در عرصهٔ سینما و تلویزیون از یک عروسک، به پدیده‌ای فرهنگی تبدیل شد که توانست مخاطبان بسیاری در بین نسل‌های گوناگون بیابد.

مدیر شبکه دو از صدور مجوز ساخت کلا‌ه‌قرمزی ۹۴ خبر داد و گفت: ایرج طهماسب و همکارانش در حال تدارک ساخت مجموعه کلاه قرمزی برای پخش در نوروز  هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، علی بخشی زاده  گفت: عوامل سازنده مجموعه «کلاه قرمزی» بسیار زحمتکش هستند و سازمان هرگز نسبت به افراد پر تلاش و ساعی خود هیچ وقت ناسپاس نبوده، بنا بر این مجوز ساخت ۳۰ قسمت مجموعه« کلاه قرمزی» را برای سال ۹۴ صادر کردیم. وی افزود: این نوید را به مخاطبان خود می دهیم که کلاه قرمزی و دوستانش علاوه بر نوروز ۹۴ در اعیاد و مناسبت های مذهبی و شاد نیز مهمان خانه مخاطبان خود می شود.

 

کلاه قرمزی
کلاه قرمزی

 

بخشی زاده با اشاره به پخش ویژه برنامه «کلاه قرمزی» برای مسابقات فوتبال جام‌جم جهانی گفت: در سری جدید این مجموعه یک قسمت ویژه تدارک دیده شده که پیش از برگزاری مسابقه فوتبال تیم ملی کشورمان و آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه دو پخش می شود.

و یک خبر خوش برای طرفداران بنیامین بهادری:

بنیامین بهادری در گفتگو با سیدعلی ضیاء اعلام کرد گرچه سال گذشته روحیه مناسبی برای حضور در مجموعه «کلاه قرمزی» نداشته اما او و دخترش نوروز امسال مهمان این برنامه می‌شوند.

بارانا دعوت برنامه «کلاه قرمزی» است. برای شب عید سال ۹۳ آقای ایرج تهماسب لطف داشت و از من و بارانا خواست پیش کلاه قرمزی برویم و یک برنامه جذاب داشته باشیم.

بنیامین اظهار کرد: اما آن زمان من حال مساعدی نداشتم. بنابراین قول دادم سال دیگر این اتفاق بیفتد. شاید بارانا می‌خواهد یکدفعه با کلاه قرمزی به تلویزیون بیاید.

QR Code For: کلاه قرمزی ۹۴

درباره ی admin2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.